آثار كروناروایت به جشنواره فیلم كوتاه رسید

آثار كروناروایت به جشنواره فیلم كوتاه رسید

آزینیك: مجموعه ای از فیلم های كوتاه و موبایلی و پویانمایی با موضوع كرونا به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم كوتاه تهران تحویل داده شد.


به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی کروناروایت، مجموعه ای از فیلم های کوتاه و موبایلی و پویانمایی با موضوع کرونا به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تحویل گردید تا پروسه انتخاب و داوری آنها در این جشنواره صورت گیرد.
به گفته محمد کیاسالار - دبیر کروناروایت، در میان آثاری که به دبیرخانه این جشنواره ارائه شد، ۲۸ فیلم کوتاه داستانی و ۲۱ فیلم کوتاه موبایلی با موضوع کرونا وجود داشت. همین طور ۷۴ انیمیشن و سریال اینترنتی (وب سری) کرونامحور نیز برای انتخاب و داوری در اختیار جشنواره مذکور قرار گرفت.
کیاسالار ضمن تشکر از همراهی دبیر جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، به توافق با دبیران جشنواره های سینمایی امسال برای حضور ویژه کروناروایت در آن رویدادها اشاره نمود و اظهار داشت: همانطور که پیش تر اعلام شده بود، مقرر است آثاری که در بخش کرونا به روایت سینما در سامانه کروناروایت ثبت می شود، بر حسب فرم و محتوای آثار، در جشنواره های بین المللی سینماحقیقت، فیلم کوتاه تهران و فیلم های کودک و نوجوان حضور یابد و پروسه انتخاب و نمایش و داوری آثار در این جشنواره ها صورت گیرد.1399/06/23
21:31:09
5.0 / 5
1876
تگهای خبر: اینترنت , موبایل
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آزینیک