مهلت ثبت نام تمدید شد؛

پاویون دانش بنیانهای ایران در بزرگترین رویداد صنعت ساختمان در دبی

پاویون دانش بنیانهای ایران در بزرگترین رویداد صنعت ساختمان در دبی

آزینیک: مهلت ثبت نام شرکت در پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان BIG 5 تا اول آبان ماه تمدید گردید.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، نمایشگاه صنعت ساختمان BIG ۵ به عنوان بزرگترین رویداد صنعت ساختمان در جهان در ایام ۴ تا ۷ دسامبر مصادف با ۱۳ تا ۱۶ آذرماه در مرکز تجارت جهانی دبی انجام می شود.
شرکت های دانش بنیان می توانند با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در این نمایشگاه که بصورت سالانه در مرکز تجارت جهانی در دبی برگزار می شود، شرکت نمایند.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، اتحاد جامعه جهانی صنعت ساختمان و ارائه آخرین دستاوردهای نوآورانه و نوین دراین زمینه به جهانیان است. برگزارکنندگان بیگ فایو معتقد به تسهیل و تسریع پیشرفت در صنعت ساختمان هستند.
این نمایشگاه در ۴۰ سال اخیر سازوکار بی همتایی را برای فعالان صنعت ساخت و ساز فراهم نموده است تا بتوانند مسیرهای جدید تجاری در آسیا و به ویژه خاورمیانه ایجاد کنند. شرکت های دانش بنیان ایرانی می توانند با حضور در این نمایشگاه علاوه بر به نمایش گذاشتن محصولات خود، به تبادل دانش با شرکت های بزرگ دنیا در عرصه ساختمان بپردازند. همین طور ایجاد شبکه جدید همکاری و برقراری ارتباط با تولیدکنندگان دیگر کشورها، مزیت دیگری برای شرکت های حاضر در نمایشگاه شمرده می شود.
بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند با آخرین دستاوردهای حوزه های کاشی و سرامیک، سنگ ساختمانی، طراحی، دکوراسیون داخلی، معماری، مواد و مصالح ساختمانی، رنگ، سیستم های تهویه مطبوع و هواساز آشنا گردند.


منبع:

1402/07/16
08:43:43
0.0 / 5
254
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آزینیک