استاندار خراسان رضوی تاكید كرد؛

ضرورت کیفی سازی شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی

ضرورت کیفی سازی شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی

به گزارش آزینیک، مشهد ـ استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: کیفی سازی شرکتهای دانش بنیان موجود در استان مورد تاکید است و در جهت راه اندازی و پشتیبانی از ایجاد شرکتهای فناور دیگر هم تلاش می شود.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، یعقوبعلی نظری ظهر پنجشنبه در گردهمایی شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: کیفی سازی شرکتهای دانش بنیان موجود در استان مورد تاکید و در راستای راه اندازی و پشتیبانی از ایجاد شرکت های فناور دیگر نیز تلاش می شود مید است بتوانیم اقلام غذایی و معادن که از مزیت های تاریخی استان خراسان رضوی است را با تلاش شرکت های دانش بنیان بهتر از گذشته تولید نماییم.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به راه اندازی پردیس معدنی در منطقه سنگان خواف اضافه کرد: با راه اندازی این پردیس معدنی، ضمن نزدیکی به معادن این منطقه که سرمایه بزرگی برای کشور شمرده می شود، امکان بهره برداری بیش از این معادن نیز فراهم شده اس
وی اظهار داشت: باتوجه به موقعیت آب و هوایی و کمبود منابع آبی که با آن مواجه هستیم، شرکتهای دانش بنیان فعال در زمینه کشاورزی باید کارهای بهتری را باتوجه به شرایط روز عرضه کنند.
نظری اضافه کرد: هم اکنون بستر حرکت در بخش اقتصاد دانش بنیان و پردیس های تخصصی با ایجاد تشکیلات مربوطه در استان برقرار است و ایجاد قرارگاه دانش بنیان نیز در گره گشایی مشکلات این حوزه نقش مؤثری داشته است.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: با اهمیت ترین برنامه های قرارگاه دانش بنیان در استان خراسان رضوی، حفظ شرکت های موجود و کمک به فعالیت بیشتر آنها است.
وی اظهار داشت: به همین دلیل باید ارتباط بین ستادها و شبکه های دانش بنیان هماهنگ تر شود تا ضمن جلوگیری از کارهای پراکنده که خروجی اندکی هم دارند، امکان نوآوری بیشتری در سطح استان رخ دهد.


منبع:

1401/07/22
13:31:22
0.0 / 5
384
تگهای خبر: دانش بنیان
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزینیک