تزریق سرپایی رمدسیویر در مرکز روانپزشکی رازی از اول شهریورماه

تزریق سرپایی رمدسیویر در مرکز روانپزشکی رازی از اول شهریورماه

آزینیک: معاون درمان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، از تجهیز و راه اندازی بخش سرپایی تزریق داروی ˮ رمدسیویرˮ در مرکز روانپزشکی رازی (امین آباد) آگاهی داد و اظهار داشت که این بخش، از اول شهریورماه (هفته آینده)، آماده پذیرش بیماران کرونائی است.


به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، دکتر بیژن خراسانی که با همراهی مدیر اداره پرستاری دانشگاه، رییس و مدیر بیمارستان رازی، از روند آماده سازی این بخش دیدن می کرد، اضافه کرد: این مرکز سرپایی با 50 تخت، بغیر از بخش های بستری مربوط به بیمارستان روانپزشکی رازی واقع شده است تا برای کمک به حجم مراجعات بیمارستان فیروزآبادی، سهولت و تسریع در کار تزریق دارو برای بیماران نیازمند ساکن در مناطق امین آباد و شهر ری، ارائه خدمت کند.
وی اشاره کرد: این مرکز سرپایی، روزانه ظرفیت خدمات دهی به بالای صد بیمار کرونائی ارجاعی از بیمارستان فیروزآبادی برای تزریق داروی " رمدسیویر" و انجام آزمایش های مربوط به این دارو را دارد.
دکتر خراسانی اضافه کرد: بیماران کرونائی که با تجویز پزشک نیاز به تزریق داروی " رمدسیویر" داشته باشند، می توانند با معرفی نامه بیمارستان فیروزآبادی و داروی رمدسیویر که تهیه کرده اند، به این بخش که در مرکز روانپزشکی رازی (امین آباد) واقع شده است، مراجعه نموده و از خدمات مربوط به تزریق رمدسیویر و انجام آزمایش های مربوط به آن استفاده کنند.
به گفته ی ایشان، این مرکز موقت تزریق رمدسیویر که تحت پوشش دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و تحت نظارت وزارت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند، هر روز حتی روزهای تعطیل، از ساعت 8 بامداد تا 15 به بیماران کرونائی خدمات ارائه می دهد.
معاون درمان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اضافه کرد: این مرکز تزریق داروی رمدسیویر، روزانه از توان تخصصی پزشکان متخصص عفونی و داخلی، پزشک عمومی، پرستار، بهیار و دیگر کادر درمان لازم در این بخش، بهره مند می شود.
دکتر خراسانی در جریان بازدید و نظارت بر چگونگی راه اندازی این بخش و توجه به گزارش رییس و مدیر بیمارستان روانپزشکی رازی در این خصوص، از حوزه ریاست، مدیریت و کارکنان زحمتکش مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی که به طور جهادی و سریع، در جهت راه اندازی این بخش تلاش کردند، تشکر کرد.
وی در جریان این بازدید، پیشنهادهایی را در جهت تقویت و خدمات دهی بهتر و سریعتر این بخش، ارائه داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛ لازم به ذکر است؛ مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی، در منطقه امین آباد شهر ری واقع شده است، و تحت پوشش دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی که همچون دانشگاه های زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، فعالیت می کند.
منبع:

1400/05/26
21:01:28
0.0 / 5
679
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , متخصص
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزینیک