به همت یك شركت دانش بنیان طراحی شد؛

نرم افزاری كه ضعف و قوت خط تولید را مشخص می كند

نرم افزاری كه ضعف و قوت خط تولید را مشخص می كند

به گزارش آزینیک یک شرکت دانش بنیان با تولید یک نرم افزار پروژه محور، اتلاف خط تولید را به شکل محسوسی می کاهد و نقاط ضعف و قوت خط را مشخص می کند.


به گزارش روز چهارشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی موسوی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان، ضمن اشاره به اینکه این شرکت به صورت عمومی در عرصه تولید نرم افزارهای تخصصی کار می کند، اضافه کرد: بر همین مبنا ما نیازهای فناورانه شرکتهای معتبر صنعتی، تولیدی و خدماتی را رصد و سعی کردیم تا نمونه های بسیار باکیفیت ایرانی را جایگزین رقبای نرم افزاری خارجی نماییم. بنابراین محصول فناورانه نرم افزار مونیتورینگ سیستم را تولید کردیم.
به گفته وی، این نرم افزار تمام خط تولید و فرایندهای در رابطه با تولید را کنترل می ‎کند، سپس گزارش ها و تحلیل های خویش را در مورد خط تولید عرضه می دهد.
موسوی اضافه کرد: بدیهی است که این گزارش ها، پروژه محور هستند و این نرم افزار به مدیران کمک می نماید تا اشراف بسیار بهتری به خطوط تولید خود داشته و نقاط قوت و ضعف آنرا مشخص کنند.
وی ضمن تاکید بر گزارش دهی صحیح توسط نرم افزار، اظهارکرد: برای نمونه امکان دارد خط تولید با اتلاف مواد اولیه روبه رو باشد یا آنکه روش های بسیار بهتری برای تولید بهینه، وجود داشته باشد، بنابراین این نرم افزار به تولید کننده کمک می نماید تا به سمت بهینه تر شدن محصول خود گام بردارد.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، بیان نمود: این نرم افزار حداقل ۵۰ درصد از نمونه مشابه خارجی ارزان تر است و برای صنایع مختلف بخصوص صنایع بزرگی مانند کشتی سازی یا واحدهای بزرگ صنعتی قابل کاربرد است.
وی همینطور نرم افزار ارزیابی عملکرد و نرم افزار کاربردی برای انجام نظرسنجی تولید را از دیگر تولیدات این شرکت دانش بنیان نام برد و اظهار داشت: این محصولات به مدیران شرکت ها و سازمان ها کمک می نماید تا عملکرد کارکنان و همینطور تولیدات خویش را ارزیابی کنند و مدیریت بهتری نسبت به منابع انسانی و همینطور محصولات خود داشته باشد.


1400/02/16
18:01:08
0.0 / 5
505
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک