جهاد دانشگاهی:

12 فروردین اعلام رسمی از بین رفتن وابستگی سیاسی كشور است

12 فروردین اعلام رسمی از بین رفتن وابستگی سیاسی كشور است

به گزارش آزینیک جهاد دانشگاهی روز پنجشنبه با صدور اطلاعیه ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی اعلام نمود: یوم الله 12 فروردین، عید بزرگ ملت ایران و اعلام رسمی از بین رفتن وابستگی سیاسی کشور با انتخاب جمهوری اسلامی ایران است.


به گزارش آزینیک به نقل از ایرنا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، متن بیانیه جهاد دانشگاهی به این شرح است: در سال پیش رو، این نهاد انقلابی همت و تلاش مضاعف خودرا برای تحقق حداکثری شعار امسال، همین طور ظهور و بروز ثمره ی تلاش ها در عرصه زندگی مردم و سربلندی بیش از پیش نظام اسلامی مصروف خواهد نمود. این رویداد مبارک در ادامه راه و سالهای بعد از ۵۸ مقدمه ای شد برای حرکت در راه اهداف و شعارهای اصلی انقلاب اسلامی که استقلال خواهی و قطع هر نوع وابستگی همچون ی مهم ترین آن هاست. آری! در هر جایی که اتکای به نفس و اعتماد به خود و بازگشت به اسلام، به هر اندازه عمل شد، به همان اندازه کار ابرقدرت ها را مشکل و حرکت ملت ها را شتابنده کرد.
سمّ مهلک اندیشه وابستگی که در سالیان متمادی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، هویت بومی و فرهنگ جامعه ایرانی را مسموم و نگاه حقارت پندارانه را در میان اقشار مختلف حاکم کرده بود، با پیروزی انقلاب و دَم مسیحایی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و هدایت های مشفقانه و پدرانه امام امت، از تنِ رنجور ایران بزرگ زدوده شد و انگیزه ای عظیم و الهی در ملت برای ایستادن روی پای خود و تامین نیازها از هر نوع آن پدید آمد.
در این میان، طراحان خبیث نقشه شوم وابستگی، بیکار ننشسته و کرامت مردم به برکت اسلام را تاب نیاوردند؛ تحمیل جنگ، تحریم و توطئه و حملات گسترده رسانه ای بعنوان مقدمه و امید دشمن برای بازگشت اندیشه وابستگی و از پی آن تهاجم فرهنگی، ایجاد احساس ذلت در ملت و در نهایت قرار گرفتن ایران عزیز در چنبره سلطه بیگانگان و چپاول کشور در دستور کار دشمنان این مرز و بوم قرار گرفت.
در این سالهای سخت نیز ملت رشید ایران خصوصاً جوانان عزت خواه و حق طلب، گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی درصدد مقابله با این توطئه ها برآمدند و اجازه ندادند کشور از ریل پیشرفت به ویژه در عرصه علم و فناوری که به دستاویز سلطه گری مستکبران تبدیل گشته، بیرون رود.
نام گذاری سال ها توسط رهبر فرزانه انقلاب، به نقشه راهی برای تقویت عرصه های لطمه پذیر و به تعبیر دیگر، نگهداشت دستاوردهای عظیم ملت و تداوم مسیر پیشرفت تا تحقق شعار بنیادی قطع وابستگی مبدل شده است؛ اقدامی که طی سالهای اخیر باتوجه به صف آرایی دشمنان در عرصه اقتصادی، بیش از پیش به ارکان این بخش مهم یعنی تولید، پشتیبانی از کالای ایرانی، مدیریت جهادی در میدان اقتصادی، پشتیبانی از کار و سرمایه ایرانی معطوف بوده است و امسال نیز به «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نام گرفته است.
نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی در روز ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ شمسی، ضمن گرامیداشت یوم الله جمهوری اسلامی ایران و ابراز قدردانی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی به سبب عنایت ویژه و تاکید باردیگر در شروع سال به مسأله محوری تولید بعنوان رکن رکین اقتصاد مقاومتی و ستون فقرات مبارزه با انواع وابستگی ها اعلام می کند در سال پیش رو، همت و تلاش مضاعف خودرا برای تحقق حداکثری شعار امسال، همین طور ظهور و بروز ثمره ی تلاش ها در عرصه زندگی مردم و سربلندی بیش از پیش نظام اسلامی مصروف خواهد نمود.منبع:

1400/01/14
13:09:24
0.0 / 5
1089
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری , هاست
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آزینیک