فراخوان انجمن های علمی دانشگاه آزاد برای ترویج فناوری نانو

فراخوان انجمن های علمی دانشگاه آزاد برای ترویج فناوری نانو

به گزارش آزینیک بنیاد آموزش فناوری نانو در فراخوانی به منظور توسعه و ترویج فناوری نانو در بین قشر دانشگاهی از تمامی انجمن های علمی و گروه های دانشجویی فعال دانشگاه های آزاد اسلامی در سرتاسر کشور دعوت کرد.


به گزارش روز چهارشنبه ستاد توسعه فناوری نانو، تمامی انجمن های علمی وگروه های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو درآیند، در صورت عمل به مفاد آئین نامه های تعریف شده در ستاد نانو از مزایای مالی و اعتباری بهره مند می شوند.
بنیاد آموزش فناوری نانو در جهت توسعه و ترویج هرچه بیشتر فناوری نانو در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور، در نظر دارد از انجمن های علمی/دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند.
این حمایت ها شامل موارد زیر است:
۱- آئین نامه پشتیبانی از رویدادهای آموزشی-ترویجی- کسب وکاری فناوری نانو: نهادهای ترویجی که مبادرت به برگزاری رویدادهایی در ارتباط با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربردهای فناوری نانو یا کسب وکاری فناوری نانو کنند، طبق آئین نامه مصوب مورد حمایت قرار می گیرند،
۲– آئین نامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو: بنیاد آموزش فناوری نانو در جهت توسعه فعالیتهای ترویجی برای دانشجویان، از فعالیتهای نهادهای ترویجی در حوزه های مختلف حمایت خواهد نمود و همینطور از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد.
این آئین نامه شامل چهار بخش، پشتیبانی از آثار رسانه ای، تقدیر از تجارب نو، پشتیبانی از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است. این تقدیر در هریک از چهار بخش ذکر شده به صورت جداگانه صورت می پذیرد.
علاقه مندان برای مشاهده آئین نامه پشتیبانی از رویدادها ونیز آئین نامه حمایتی و رقابتی به سایت نانو فناوری رجوع کنند. انجمن های دانشجویی می توانند برای عضویت در شبکه نهادهای ترویجی و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه شبکه نهادهای ترویجی به آدرس nsg@nano.ir تماس گیرند.منبع:

1399/12/15
12:50:42
0.0 / 5
746
تگهای خبر: دانشگاه , سایت , فناوری , كاربر
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آزینیک