با برگزاری رویداد نیازمندیهای صنعت؛

صنعت لوازم خانگی با توانمندی دانش بنیان ها گره می خورد

صنعت لوازم خانگی با توانمندی دانش بنیان ها گره می خورد

به گزارش آزینیک رویداد عرضه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی با حمایت معاونت علمی و فناوری و مشارکت شرکتهای دانش بنیان ۳ و ۴ اسفندماه برگزار می گردد.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، رویداد عرضه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی با حمایت معاونت علمی و فناوری و مشارکت شرکتهای دانش بنیان ۳ و ۴ اسفندماه برگزار می گردد.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عنایت به ضرورت توسعه زنجیره های ارزش و با هدف شبکه سازی شرکتهای دانش بنیان و صنایع راهبردی کشور در نظر دارد سلسله رویدادهای ارتقا تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش را به صورت حضوری و مجازی برگزار کند.
این رویدادها با همکاری شرکت دانش بنیان کاریز اعتماد برگزار می گردد و در آنها نیازمندی ها و اولویت های فناورانه زنجیره ارزش صنایع و حوزه های مختلف شناسایی و با ظرفیت ها و توان شرکتهای دانش بنیان و خلاق، به آنها پاسخ مناسب داده می شود.
با توجه به اهمیت صنایع لوازم خانگی ۳ و ۴ اسفندماه «رویداد عرضه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی» برگزار می شود. همچون نیازهای فناورانه شناسایی شده این صنعت می توان به «موتور فن های سانتریفیوژ و آکسیال»، «قطعات اولیه حساس الکترونیکی»، «زیرساخت های حوزه اینترنت اشیا»، «تسهیل واردات قطعات حساس و فناورانه غیرقابل جایگزین»، «تامین دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته»، «تولید کامپاندهای پلیمری مورد نیاز صنایع لوازم خانگی»، «فوم پلی یورتان با خواص حرارتی و عملکردی مناسب»، «فناوری تصفیه هوای داکت اسپلیت» و «نانوپوشش های چربی گریز» اشاره نمود.
محورهای این رویداد شامل «مواد اولیه»، «قطعات و تجهیزات گلوگاهی»، «هوشمندسازی و فناوری ساخت»، «زنجیره ارزش» و «مصرف انرژی» می شود. همینطور در این رویداد فناورانه «پنل سیاستی و عرضه برنامه تاب آوری و رقابت پذیری»، «ارائه نیازهای حوزه صنایع لوازم خانگی»، «مذاکرات رودررو»، «معرفی حمایت های مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان» هم به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود
علاقه مندان حضور در این مراسم به صورت آنلاین و مجازی می توانند به اینجا رجوع کنند.

1399/12/01
23:37:56
0.0 / 5
1045
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آزینیک