اینوتكس به شهرپردیس هویت فناوری می دهد

اینوتكس به شهرپردیس هویت فناوری می دهد

آزینیک: رئیس دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2021 (inotex2021) اظهار داشت: این رویداد اردیبهشت 1400 در پارک فناوری پردیس به صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد و با ورود اینوتکس به شهرستان پردیس، این شهر هویت فناوری به خود می گیرد.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، اکبر قنبرپور روز دوشنبه در نشست خبری مجازی با موضوع ثبت نام در دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ اضافه کرد: دهمین دوره نمایشگاه تا سه ماه آتی در تاریخ ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ انجام می شود. این رویداد در حقیقت آخرین نمایشگاه قرن است و شروع جدید پارک فناوری پردیس است.
وی اضافه کرد: هشت دوره این نمایشگاه بین المللی در محل های مختلف تهران اجرا شد. سال قبل برگزاری این نمایشگاه باتوجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی بود، اما مقرر است از امسال برای همیشه این نمایشگاه در محل پارک فناوری پردیس اجرا شود.
رییس دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ افزود: عمده کشورهای پیشرفته و در حال توسعه دنیا هرساله نمایشگاه فناوری برگزار می کنند تا سالی یک دفعه نوآوران و سرمایه گذاران گردهم آیند و امکان تعامل با یکدیگر را فراهم آورند. در این رویداد شرکت های بزرگ برای تعامل به دیدار شرکت های استارتاپی کوچک تر می آیند و همکاریهای مناسبی در این عرصه رخ می دهد.
قنبرپور با اعلان اینکه این رویدادها می تواند به محل برگزاری هویت بخشد، اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این رویداد این است که به شهرستان پردیس بواسطه این رویداد هویت بخشیده شود و هویت این شهر به یک شهر فناوری تبدیل گردد.
وی اشاره کرد: نزدیک به ۴۰۰ شرکت کوچک و بزرگ نوآور در شهر پردیس وجود دارد. همین طور روزانه ۶ هزار متخصص وارد پارک فناوری پردیس می شوند و در نهایت مردم شهر، صنایع و دانشجویان هستند که باید حاکمیت منطقه را تغییر دهند.
رییس دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ اشاره کرد: هم اکنون صنایع پردیس عمدتا در ۲ حوزه فلزگری و درودگری فعالیت می نمایند. همین طور ۲۵ هزار دانشجو در این شهر مشغول تحصیل هستند. رویداد اینوتکس بطور طبیعی به زیست بوم کمک های بسیاری می کند و با ورود اینوتکس به پردیس، نوآوری و فناروی شهر با کمک مسئولان و مردم ارتقا می یابد.
قنبرپور اضافه کرد: درب های این نمایشگاه برای مخاطبان باز است تا هر کس که تمایل دارد بتواند با شرکتها و خدمات آنها آشنا شود.
به گزارش آزینیک به نقل از ایرنا، نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس، و با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری انجام می شود. اینوتکس ۲۰۲۰ به صورت مجازی میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت و استارتاپ و بیش از ۲۰ هزار بازدیدکننده ی آنلاین بود، اینوتکس ۲۰۲۱ این دفعه به صورت تلفیقی از بخش های حضوری و مجازی در فضایی باز واقع در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود.منبع:

1399/11/28
14:38:52
0.0 / 5
489
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آزینیک