معاون وزیر ارتباطات مطرح كرد؛

لزوم توجه به مساله تأمین مالی استارت آپها در اكوسیستم نوآوری

لزوم توجه به مساله تأمین مالی استارت آپها در اكوسیستم نوآوری

معاون وزیر ارتباطات به لزوم توجه به مساله تأمین مالی استارت آپها در اکوسیستم نوآوری تصریح کرد و اظهار داشت: نمی توان به صورت ساده انگارانه با مساله تأمین منابع مالی استارت آپها برخورد کرد.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، امیر ناظمی امروز در مراسم برنامه سرمایه گذاری جسورانه در ایده های نوآورانه که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: اکوسیستم استارت آپی شاید ۴ مرحله را در طول عمر خود طی کرده است که ۳ مرحله را گذرانده و یک مرحله را در پیش رو دارد.
وی با اشاره به اینکه هویت بخشی، موفقیت و رشد، نهادسازی از مراحل توسعه اکوسیستم استارت آپی هستند، اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی نقش کلیدی در رشد اکوسیستم نوآوری داشته است.
معاون وزیر ارتباطات ضمن اشاره به مرحله چهارم اکوسیستم استارت آپی اظهار داشت: در مرحله چهارم اتفاقی که افتاده تأمین منابع مالی است که به یک مبحث تبدیل گشته است.
وی افزود: نمی توان به صورت ساده انگارانه با مساله تأمین منابع مالی استارت آپها برخورد کرد چون به شدت مستعد فساد و ناکارآمدی و مستعد از بین رفتن بخش خصوصی است.
ناظمی اضافه کرد: ازاین رو باید از روش های آزموده شده جهانی استفاده نماییم، یکی از این روش ها همین روش هایی است که امروز شاهد رونمایی آن هستیم.
وی اضافه کرد: مرحله بعدی این اکوسیستم فکر رفتن به بازارهای جهانی است که باید شرکت ها این آمادگی را پیدا کنند و در منطقه ایفای نقشی داشته باشند.


1399/11/19
22:00:41
0.0 / 5
606
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آزینیک