وزیر علوم از فعالیت دانشگاه ها در ارتباط با جامعه و صنعت قدردانی كرد

وزیر علوم از فعالیت دانشگاه ها در ارتباط با جامعه و صنعت قدردانی كرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال نامه ای به روسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از توسعه فعالیتهای دانشگاه ها در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت قدردانی نمود.


به گزارش روز سه شنبه وزارت علوم، در متن نامه منصور غلامی آمده است: توسعة همکاری ها با جامعه و صنعت یکی از سیاست های محوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی دوره اخیر بوده است. بدین منظور، خوشبختانه فعالیت ها و اقدامات بسیار گسترده و مفیدی از جانب دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری انجام شده و در حال افزایش می باشد.
وی نوشته است: مواردی همچون مهارت افزایی و هدایت شغلی دانشجویان، رصد اشتغال دانش آموختگان، ساماندهی و گسترش قراردادهای پژوهشی مورد نیاز جامعه و صنعت، ایجاد مراکز کاریابی تخصصی، همکاری دانشگاه ها در توسعه و بهبود وضعیت استان ها، به کارگیری امریه های ارتباط با جامعه و صنعت و افزایش قراردادهای کلان با وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی همچون این فعالیت هاست.
ایشان در ادامه آورده است: از همه مدیران مربوطه که با تلاش آنها فعالیتهای فوق به ثمر رسیده تشکر می کنم و امیدوارم با برنامه ریزی دقیق تر و استمرار این فعالیت ها شاهد اثربخشی بیشتر دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری در ارتقای وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور باشیم.

منبع:

1399/11/10
23:31:19
0.0 / 5
625
تگهای خبر: دانشگاه , صنعت , فناوری , هاست
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آزینیک