در گزارش آزینیك اعلام شد؛

تزریق واكسن ایران كرونا به گروه چهارم از دوشنبه

تزریق واكسن ایران كرونا به گروه چهارم از دوشنبه

به گزارش آزینیک مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا با اعلان اینکه تزریق گروه چهارم از دوشنبه شروع می شود، اظهار داشت: نکته مهم این است که تزریق دوز 5 میکروگرم نیز به این تست اضافه خواهد شد.دکتر حامد حسینی مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار مهر: با اشاره به آخرین بررسی وزارت بهداشت به وضعیت تست انسانی واکسن ایرانی کرونا اظهار داشت: طبق جلسه ای که امروز ۷ بامداد با وزارت بهداشت داشتیم و نامه کتبی آن هم تا دقایقی دیگر دریافت می شود، می توانیم تزریق گروه بعدی را شروع نماییم.

وی اشاره کرد: بدین جهت می توانیم به ۷ داوطلب دیگر تزریق واکسن ایرانی کرونا را داشته باشیم. در حقیقت مجوز تزریق واکسن ایرانی کرونا به ۷ نفر دیگر از طرف وزارت بهداشت ابلاغ گردید.
به گفته وی، به احتمال زیاد روز دوشنبه ۳۰ دی ماه به گروه چهارم که ۷ نفر هستند تزریق واکسن را خواهیم داشت.
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا افزود: با توجه به این که نتایج آزمایش به خوبی پیش رفته ما می توانیم از این مرحله به بعد دوز ۵ میکروگرم را داشته باشیم.
وی با اعلان اینکه تا حالا افراد ۳ میکرو گرم و پلاسبو دریافت نمودند، اظهار داشت: اما از این مرحله به بعد ۵ میکرو گرم هم به این تست اضافه می شود.
به گفته حسینی یعنی هر یک از داوطلبان که از الان به بعد وارد مطالعه می شوند ممکنست که ۳میکروگرم، ۵ میکروگرم یا پلاسبو دریافت کند.


منبع:

1399/10/28
14:58:06
0.0 / 5
303
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزینیک