قطعات تزئینی خودرو تولید داخل شد

قطعات تزئینی خودرو تولید داخل شد

تولید قطعات تزئینی انواع خودرو با تلاش برخی شرکتها محقق شد. قطعاتی که به بازار داخلی این صنعت رونق داده است.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی روحیه مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: ««آبگیر شیشه»، «نگه دارنده و گردگیر شیشه»، «نوار دور در»، «زه سقف»، «دور شیشه» و «نوار مخملی» همچون محصولات تولیدی این مجموعه است. شرکت ما از معدود مجموعه های تولیدکننده قطعات کامپوزیتی کاربردی در خودرو ها شمرده می شود.
وی اضافه کرد: آبگیر شیشه تولیدی شرکت ما همچون قطعات پلیمری بدنه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران، گرد و غبار داخل درز بین شیشه و در خودرو می شود. همین طور درز بین در و شیشه ها را هم پوشش می دهد. این محصول موجب گردزدائی شیشه هنگام بالا و پایین رفتن می شود.
این فعال دانش بنیان افزود: نگهدارنده و گردگیر شیشه هم محصول دیگر مجموعه ما است. این قطعه پلیمری بدنه هم مانع ورود گرد و غبار به داخل درز بین شیشه و در خودرو می شود. این محصول صدای پنجره ماشین هنگام عبور از دست انداز را می کاهد.
روحیه بیان کرد: نوار دور در هم قطعه ای پلیمری- تزئینی و عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که موجب جلوگیری از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق ماشین می شود.
این فعال فناور افزود: زه سقف هم همچون قطعات پلیمری بدنه است که از ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو جلوگیری می کند. همین طور درز بین ستون و شیشه ها را هم پوشش می دهد.
وی اضافه کرد: از دیگر قطعات پلیمری بدنه خودرو دور شیشه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو می شود. نوار دور در هم از نظر عملکردی عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق خودرو جلوگیری می کند.
روحیه اظهار داشت: از دیگر قطعات پلیمری کاربردی در خودرو نوار مخملی است که داخل در خودرو نصب می شود. این قطعه به هدایت شیشه و جلوگیری از اصطکاک بین شیشه و در زمان بالا و پایین رفتن آن کمک می نماید.

1399/10/16
11:32:49
0.0 / 5
615
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آزینیک