جاروبرقی هایی كه هدفون های گمشده در خطوط راه آهن را می بلعند

جاروبرقی هایی كه هدفون های گمشده در خطوط راه آهن را می بلعند

آزینیك: شركت «پاناسونیك» یك دستگاه جاروبرقی ویژه ای ابداع كرد كه هدفون های گوشواره ای (ایربادها) افتاده بر زمین را می مكد.


به گزارش روزنامه دیلی میل، این دستگاه الان در ایستگاه های راه آهن ژاپن در حال آزمایش است؛ محلی که تنها در عرض سه ماه حدود هزار جفت هدفون گوشواره ای بر زمین افتاده است.
پیش از این کارگران ایستگاه راه آهن مجبور بودند برای جمع آوری این هدفون های بی سیم از یک ابزار چنگک دار استفاده کنند که بگفته آنها این رویه سخت و شاق بود برای اینکه این ابزارهای کوچک شنیداری میان شن و سنگ ریزه فرو می روند. از طرف دیگر از مسافران نیز خواسته می شود که خودشان این هدفون های گوشواره ای را از روی ریل های راه آهن برندارند و در عوض کارگران ایستگاه راه آهن را باخبر سازند تا این کار را برای آنها انجام دهند.
روزنامه ژاپن تایمز برمبنای اظهارات اپراتور راه آهن این کشور JR East گزارش داد که حدود ۹۵۰ جفت هدفون بی سیم در فاصله زمانی میان ماه های ژوئیه تا سپتامبر سال ۲۰۲۰ در ۷۸ ایستگاه راه آهن، بر روی ریل های راه آهن افتاده است که این میزان یک چهارم تمام اقلامی را که بر روی زمین افتاده اند، شامل می شود.
اکنون شرکت JR East در همکاری با شرکت پاناسونیک برای حل این مشکل از دستگاه وکیوم شرکت پاناسونیک در ایستگاه Ikebukuro که یک گذرگاه اصلی در شمال توکیو است، استفاده می نماید.
تاکنون این دستگاه وکیوم بسیار سریع تر از ابزارهای چنگک دار فعلی کار کرده است.منبع:

1399/08/21
22:11:57
5.0 / 5
1433
تگهای خبر: اپراتور
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزینیک