موفقیت یك شركت فناور در حوزه راه اندازی نیروگاه های دیزلی

موفقیت یك شركت فناور در حوزه راه اندازی نیروگاه های دیزلی

آزینیك: یك شركت دانش بنیان كشورمان موفق به تولید محصولات مورد استفاده در راه اندازی و راه اندازی نیروگاه های دیزلی شد.


به گزارش روز دوشنبه معاونت علمی و فناوری، این شرکت دانش بنیان ایرانی از سال 85 فعالیت خودرا آغاز نموده و باتوجه به قابلیت های فنی، مهندسی و بازرگانی خود که در حوزه های تامین و راه اندازی نیروگاه های دیزلی و تصفیه خانه های آب فعالیت می کند، چرخش صنایع در رابطه با این حوزه را روان تر کرده است.
به گفته محسن شادمان مدیرعامل شرکت مزبور این شرکت در کنار ایجاد ارتباط مستقیم و موثر با معتبرترین شرکت های سازنده موتور ژنراتورهای دیزلی، گازسوز و کوپلرهای با سابقه جهانی مبادرت به همکاریهای مشترک با آنها در سطح کشور و خاورمیانه کرده است.
این فعال فناور افزود: طراحی پروژه های نیروگاهی، تامین بدون واسطه موتور ژنراتورهای دیزلی و گازسوز اصلی از سازندگان معتبر جهانی، نصب، راه اندازی و اتصال به شبکه تجهیزات نیروگاهی و غیره همچون خدمات ما در حوزه نیروگاهی است.
شادمان در ادامه با اشاره کارهای این شرکت در حوزه محیط زیست اظهار داشت: آلودگی های محیط زیست شامل انواع آلاینده های مخرب زیست محیطی همچون آلودگی های آب و فاضلاب، هوا، خاک، مواد زائد جامد و غیره می شود. تولید محصولاتی در حوزه تصفیه آب، آب شیرین کن و تصفیه فاضلاب همچون خدمات ما برای جبران خسارت های زیست محیطی است.منبع:

1399/08/14
20:46:47
5.0 / 5
1158
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آزینیک