مدیركل سرمایه گذاری پارك فناوری پردیس:

حمایت ۷۰ درصدی از طرح های مطالعاتی دانش بنیان های پارك فناوری پردیس

حمایت ۷۰ درصدی از طرح های مطالعاتی دانش بنیان های پارك فناوری پردیس

آزینیك: مدیركل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارك فناوری پردیس اظهار داشت: پارك فناوری پردیس ۷۰ درصد از هزینه های تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی شركت های عضو پارك و شركت های عضو شعب خویش را تأمین می كند.


«احمد عسگری» در این خصوص اضافه کرد: اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری این مجموعه، با هدف پشتیبانی از تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی ضروری سرمایه گذاری، به واحدهای دانش محور و فناور عضو پارک و شعب آن تسهیلات اعطا می کند.
وی در باره جزئیات این حمایت بیان نمود: پارک حداکثر ۷۰ درصد از هزینه های تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی را برای جذب سرمایه گذار پوشش می دهد. این حمایت مالی شامل ارزش گذاری فناوری، طرح توجیهی، طرح کسب وکار و تحقیقات بازار، به صورت بلاعوض می شود.
عسگری در مورد شرایط لازم برای دریافت این حمایت ها اضافه کرد: شرکت متقاضی این تسهیلات باید پیش از اقدام برای واگذاری طرح مطالعاتی خود به کارگزاری برای تدوین، طرح را به اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری عرضه کند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک تصریح کرد: در چارچوب این طرح تسهیلات مالی تا سقف ۱۰ میلیون تومان قابل پرداخت می باشد. این تسهیلات در صورتی به شرکت داده می شود که طرح، ظرفیت جذب سرمایه را داشته باشد و کارگزاری که مقرر است طرح را تدوین کند، مورد تایید پارک باشد.
به گزارش روزسه شنبه ایرنا از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، عسگری ضمن تاکید بر اینکه این خدمت بعد از استعلام از اداره سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری و فقط به طرح های مطالعاتی که با هدف جذب سرمایه گذار و توسط کارگزاران مورد تایید پارک تدوین شده باشد، عرضه خواهد شد، بیان نمود: منظور از سرمایه گذاری در این طرح، سرمایه گذاری مشروط به مشارکت در سود و زیان است. هر شرکت در طول سال فقط یک مرتبه امکان استفاده از این حمایت را خواهد داشت.


1399/08/09
23:44:49
5.0 / 5
1152
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک