از ۳۰ مهر تا ۳ آبان امسال؛

پاویون شركت های فناور فعال در حوزه سیستم های سرمایشی و گرمایشی برپا می شود

پاویون شركت های فناور فعال در حوزه سیستم های سرمایشی و گرمایشی برپا می شود

آزینیك: پاویون شركت های دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برپا می شود.


به گزارش روز یکشنبه صندوق نوآوری و شکوفایی، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از سی ام مهر ماه تا سوم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
در این نمایشگاه علاوه بر نمایش دستاوردهای شرکت های صنایع گرمایشی و سرمایشی، توانمندی شرکت های دانش بنیان فعال در این عرصه ها نیز در چارچوب پاویون با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به نمایش درخواهد آمد.
شرکت های دانش بنیان برای ثبت تقاضای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه و بهره مندی از تخفیف ۹۰ درصدی تا ۱۰ مهر ماه جاری فرصت دارند.
متقاضیان حضور در این پاویون می توانند درخواست خودرا در سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۸۷۱۲۵۹ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل کنند.
بر اساس این گزارش، حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه های داخلی در امتداد توسعه بازار محصولات این شرکت ها و پیوند آنان با بخش های مختلف صنعت کشور صورت می گیرد.منبع:

1399/07/09
09:28:49
5.0 / 5
1749
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آزینیک