تسهیل حضور شركت های عضو پارك فناوری پردیس در مناقصات نفتی

تسهیل حضور شركت های عضو پارك فناوری پردیس در مناقصات نفتی

به گزارش آزینیك پارك فناوری پردیس با هدف پشتیبانی از توسعه بازار محصولات شركت های دانش بنیان عضو از حضور آنها در مناقصات صنعت نفت حمایت می كند.


به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مجموعه به منظور توسعه بازار، افزایش توان فنی و اجرایی و همینطور توانمندسازی مالی شرکت های دانش بنیان و فناور، مبادرت به پشتیبانی از حضور شرکت های عضو در مناقصات صنعت نفت می کند.
شرکت های عضو در صورت تمایل می توانند جهت حضور در مناقصات از ظرفیت و مشارکت پارک فناوری پردیس و شرکت های دانش بنیان دیگر استفاده کنند.
آورده اولیه جهت دریافت ضمانت نامه ها، ارائه ضمانت نامه های مورد نیاز کارفرما، کمک در بهبود دریافت امتیاز ارزیابی کیفی مناقصات با ارائه سوابق اجرایی و قراردادی پارک، تشکیل کنسرسیوم با سایر شرکت های دانش بنیان و فناور برای افزایش توان فنی، اجرایی و حل چالش های رتبه بندی قانونی و تأمین مالی در جریان اجرای پروژه توسط پارک و سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی از حمایت های پارک فناوری پردیس برای شرکت ها جهت حضور در این مناقصات است.
شرکت های دانش بنیان و فناور برای بهره مندی از این مزایای فوق می توانند پس از شناسایی مناقصات در حوزه خود، فرم درخواست را دریافت، تکمیل و به آدرس ایمیل Alipour@techpark.ir ارسال کنند، اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس بعد از بررسی مناقصه و تناظریابی با حوزه فعالیت و توانمندی شرکت متقاضی، با شرکت عضو برای حضور در مناقصه و اجرای پروژه مشارکت می کند.1399/05/19
20:22:23
5.0 / 5
1487
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آزینیک