شوینده نانویی خودرو جایگزینی مناسب برای محصولات خارجی

شوینده نانویی خودرو جایگزینی مناسب برای محصولات خارجی

آزینیك: محلول شوینده غیرالكلی نانویی تولیدی یك شركت دانش بنیان كارنامه موفقی در بخش شستشوی خودرو داشته و جایگزین مناسبی برای مواد خارجی در كارواش ها شمرده می شود.


به گزارش روز چهارشنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، بهتاش هدایتی، مدیربازرگانی این شرکت دانش بنیان درباب این محصول اظهار داشت: باتوجه به عملکرد مثبت شوینده های نانو در کارواش ها شاهد خروج مواد خارجی از لیست مواد مصرفی این مراکز هستیم. قیمت مناسب، اثربخشی بالا و دسترسی ساده به محصول همچون مزایای این شوینده ها نسبت به محصولات خارجی است. البته استفاده شخصی از این محلول های شوینده توسط صاحبان خودرو نیز تاثیر زیادی در افزایش فروش این محصول داشته است.
هدایتی بیان کرد: محلول شوینده غیرالکلی با بهره گیری از مواد نانویی تولید شده و به صورت اسپری روی بدنه، رینگ، لاستیک یا موتور ریخته می شود و تنها با بهره گیری از یک دستمال می توان بدنه خودرو را تمیز کرد، بدون این که نیاز به استفاده از آب باشد. هم اکنون یک بطری ۵۰۰ میلی لیتری از این شوینده ها را می توان برای ۴ بار شستشوی خودرو استفاده کرد؛ در صورتیکه هزینه خرید یک بطری از این شوینده از تعرفه یک دفعه کارواش کمتر است، بدین سبب اقبال زیادی نسبت به این محصول از طرف صاحبان خودرو وجود دارد.
وی اضافه کرد: اسپری پاک کننده صفحات نمایش LED، LCD و همین طور اسپری پاک کننده تبلت و موبایل بعنوان پرفروش ترین محصولات این شرکت، گواهی نامه نانومقیاس دریافت کرده اند.
هدایتی گفت: شیوع ویروس کرونا در مصرف مواد شوینده تاثیر به سزایی گذاشته و همین مورد سبب رشد تقاضا برای شوینده ها و اسپری های نانو این شرکت شده است. اخیرا تجهیزات و دستگاه های جدیدی را نصب و راه اندازی کرده ایم که در افزایش ظرفیت تولید و کیفیت بخش بسته بندی شرکتتاثیرگذار بوده است.
وی تصریح کرد: محلول پاک کننده سطوح استیل، اسپری پاک کننده صفحات نمایش LED و LCD، محلول پاک کننده چندمنظوره و اسپری پاک کننده شیشه همچون شوینده های مبتنی بر فناوری نانو است که این شرکت تولید و به بازار عرضه نموده است. محلول شوینده موتور و بدنه خودرو بدون استفاده از آب را نیز در سبد محصولات خود دارد که می تواند برای مصرف کنندگان جالب توجه باشد.
هدایتی اظهار داشت: نانومحصولات این شرکت به سبب فرمولاسیون ویژه ای که دارند قدرت پاک کنندگی بالایی داشته و عاری از مواد شیمیایی خطرناکست و در نتیجه به سطح صدمه ای نمی رساند.منبع:

1399/05/03
20:16:34
5.0 / 5
1729
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
آزینیک