توسعه بازار محصولات سلولی

توسعه بازار محصولات سلولی

ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی كارگروه فناوری شناسایی كارگزاران و سرمایه گذاران در امتداد توسعه بازار محصولات سلولی تشكیل داده است.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، در سال های اخیر گروه های نوپا و شرکت های دانش بنیان جوان در حوزه سلول های بنیادی فعالیت خودرا رونق داده اند. این شرکت ها بیشتر در زمینه تولید مواد، تجهیزات و محصولات سلولی مشغول فعالیت هستند. از سویی باتوجه به رونق بیش از پیش این بازار در دنیای امروز، صاحبان سرمایه و صنایع فعال در حوزه پزشکی مشتاق ورود و سرمایه گذاری دراین زمینه شده اند.
از همین رو ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکیل کارگروه فناوری، شناسایی کارگزاران و سرمایه گذاران مشتاق این حوزه را با برگزاری نشست های گوناگون در زمینه فن بازارهای محصولات سلولی دنبال می کند.
در این فن بازارها تلاش می شود با ارائه ایده های افراد حقیقی و حقوقی فعال در این عرصه مشارکت صاحبان صنایع و سرمایه جلب شود و این جریان پرارزش اقتصادی گسترش یابد.
با توجه به جایگاه ویژه علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بعنوان یکی از فناوری های راهبردی در دنیا برای توسعه فعالیت شرکت های فناور و دانش بنیان این اقدام حرکتی موثر است. تا کنون نیز این کارگروه موفق به ارتباط فناوران و سرمایه گذاران بسیاری شده است.

1399/04/19
22:25:59
5.0 / 5
1986
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آزینیک