برگزیدگان سمپوزیوم مجازی تازه های نقشه برداری مغز عرضه شدند

برگزیدگان سمپوزیوم مجازی تازه های نقشه برداری مغز عرضه شدند

آزینیك: چهارمین سمپوزیوم مجازی تازه های نقشه برداری مغز با معرفی پژوهشگران برگزیده این حوزه پایان یافت.


به گزارش روز شنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، هدف آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از برگزاری چهارمین سمپوزیوم رایگان و مجازی تازه های نقشه برداری مغز تسهیل دسترسی تمام پژوهشگران سطح کشور به مطالب اساتید برجسته دنیا و به روز کردن دانش خود در زمینه نقشه برداری مغز بود.
در این سمپوزیوم که ۷۵۶ نفر ثبت نام کننده داشت تجربیات و دستاوردهای جدید پژوهشگران برجسته دنیا به اشتراک گذاشته شد. با توجه به این که یکی از ماموریت های آزمایشگاه ترویج و اهمیت کارهای فناورانه در حوزه علوم و فناوری های شناختی است، برگزاری این سمپوزیوم موجب آشنایی و بالا بردن سطح آگاهی پژوهشگران کشور شد.
در این سمپوزیوم ۲ روزه، ۱۰ سخنران برجسته داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، استرالیا و ترکیه به روزترین موضوعات نقشه برداری مغز را ارائه کردند.
همچنین در این سمپوزیوم ۳۱۹۰ نفر ساعت آموزش ارائه و در حاشیه آن ۵ پنل جانبی با همکاری مراکز پژوهشی، تحقیقاتی و انجمن های علمی و از حدود ۴۵ وبینار برنامه ریزی شده، ۱۴ وبینار ویژه این رویداد انجام شد.
از تمام مقالات دریافتی ۱۷ مقاله داوری و پذیرفته و در این دو روز به صورت مجازی ارائه شدند.
در اختتامیه این رویداد جوایز برندگان مسابقات با عنوان چهارمین دوره مسابقه ملی تصویربرداری تشدید مغناطیسی با محوریت بررسی بیماری آلزایمر ۲۰۲۰ MRNC و سومین مسابقه ملی واسط مغز و کامپیوتر ۲۰۲۰ iBCIC توسط محمدرضا آی رئیس و غلامعلی حسین زاده معاون پژوهش و فناوری آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز ایران اهدا شد.


در این رویداد گروه Talamantin متشکل از امیرحسین عبدالعلی زاده، شهریار فغانی، آقای امیراشرف گنجویی و کامیار مرادی مقام اول چهارمین دوره مسابقه ملی تصویربرداری تشدید مغناطیسی(MRNC۲۰۲۰ ) را با محوریت ایده پردازی در زمینه تشخیص و پیشگیری بیماری آلزایمر کسب کردند.
مقام دوم را گروه هیپوکامپ متشکل از علی نامجو مقدم، صبا نوری کوچی و سیده زهرا کاظمی بدست آوردند.
همچنین در این سمپوزیوم مجازی گروه Pazhooheshgarane Javane Nasir متشکل از نسترن حامدی شیحانی، سوزان سمیعی موفق به کسب رتبه نخست سومین مسابقه ملی واسط مغز و رایانه(iBCIC۲۰۲۰) شدند.
مقام دوم را مشترکا گروه های Losers متشکل از غزاله شفیعی، محمد خداداد، علی شیرایی کسمائی، امیرحسین شمس الدین و محمد مهدی کوچالی و jadoye pardazesh نیز متشکل از مجید مقدری، طیبه رجب زاده بدست آوردند.
گروه IUT brain explorer متشکل از محمد مهدی صمصامی، غزاله قربانزاده، زهرا نبی زاده شهر بابک نیز موفق به کسب عنوان سوم سومین مسابقه ملی واسط مغز و رایانه(iBCIC۲۰۲۰) چهارمین سمپوزیوم مجازی تازه های نقشه برداری مغز شدند.

منبع:

1399/04/15
17:26:13
5.0 / 5
2768
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آزینیک