ویژه شركتهای پارك پردیس و كارخانه نوآوری؛

فناوران برای جذب سرمایه مشاوره تخصصی دریافت می كنند

فناوران برای جذب سرمایه مشاوره تخصصی دریافت می كنند

معاونت علمی و فناوری اعلام نمود كه به فناوران پارك فناوری پردیس و كارخانه نوآوری مشاوره تخصصی برای جذب سرمایه ارائه می كند.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، ایجاد اتصال میان شرکت های فناور و سرمایه گذاران، یکی از وظایف اصلی، برخی نهادهای تابعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. برای پیشبرد این راهبرد، یک میز خدمت سرمایه گذاری در ۲۲ تیر ماه انجام می شود.
شرکت های فناور و استارت آپ ها برای عملی کردن ایده ها و طرح های خود و تبدیل این ایده ها به محصولات و خدمات فناورانه، به جذب سرمایه نیاز دارند.
جذب منابع و سرمایه و نحوه مذاکره با سرمایه گذار، نیازمند مهارت و افزایش دانش است. بر این اساس، یک میز خدمت سرمایه گذاری در پارک پردیس معاونت علمی انجام می شود. شرکت های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی و کارخانه نوآوری می توانند از خدمات این میز خدمت بهره ببرند.
در دو دوره قبلی برگزاری این رویداد، صندوق های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران فرشته به میز خدمت سرمایه گذاری دعوت شدند. مشاوران و مدعوین، در این میز خدمت پاسخگویی سوالات مدیران شرکت ها و فعالان فناور خواهند بود.
ارائه مشاوره درباب راهکارهای جذب منابع بوسیله مشارکت مدنی و حقوقی و شیوه تامین مالی از کانال های مالی، همچون مواردی است که در این رویداد در مورد آنها بحث و گفتگو می شود. همین طور فعالان فناور با روش های مختلف تامین مالی آشنا می شوند.
همچنین طرح های نوآورانه در بستر سرمایه گذاری بخش خصوصی به محصولات تجاری و سودمند تبدیل می شوند. لازم است تا دستگاه های سیاست گذار از ایجاد کانال های گوناگون برای توسعه ارتباط میان سرمایه گذار و سرمایه ‎پذیر حمایت کنند. برگزاری رویدادهای مشاوره و جذب سرمایه گذار می تواند به توسعه سرمایه گذاری در زیست بوم نوآوری کشور کمک نماید.

1399/04/15
12:06:47
5.0 / 5
1966
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزینیک