نشست تجاری و فناورانه ایران و مالزی

نشست تجاری و فناورانه ایران و مالزی

به گزارش آزینیك نشست تجاری و فناورانه آنلاین ایران و مالزی با معرفی ظرفیت های بازار حوزه سلامت این كشور به دانش بنیان های ایرانی نیمه اول تیرماه سال جاری برگزار می گردد.


به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری، با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری، نشست تجاری و فناورانه آنلاین ایران و مالزی برگزار می گردد. هدف از برگزاری این نشست، معرفی ظرفیت های بازار حوزه سلامت این کشور به دانش بنیان های ایرانی است.
مالزی کشوری است که با استفاده از ظرفیت های داخلی خود توانسته از اقتصــاد مبتنــی بــر کشــاورزی بــه اقتصــادی متنوع تــر و با بنیــان تولیــدی قــوی تر برسد. این کشور بکر و توانمند یکی از کشورهای هدف برای محصولات فناورانه و دانش بنیان ایران است.
مالزی چند سالی است که به دنبال دستیابی بــه محصــولات دارای ارزش افــزوده بــالا از طریــق ایجــاد اقتصــاد دانش بنیــان اســت. هدفی که می تواند بازار خوبی برای محصولات شرکت های دانش بنیان ایران ایجاد کند. بنابراین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نشست آنلاین ایران و مالزی در حوزه سلامت را نیمه اول تیرماه سالجاری برگزار می نماید.
در این رویداد فناورانه نشست های رودررو هم برگزار می گردد.
علاقه مندان تا ۳۰ خردادماه برای ثبت نام فرصت دارند ه آدرس اینترنتی www.tesc.ir رجوع کنند.منبع:

1399/03/29
11:28:11
5.0 / 5
2348
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آزینیک