برگزاری مرحله اول مسابقه نانو از 13 تیر

برگزاری مرحله اول مسابقه نانو از 13 تیر

به گزارش آزینیک، با برگزاری مرحله اول سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو از روز ۱۳ تیر ماه جاری، داوطلبان باید در ۳ آزمون شرکت نمایند و در این مرحله ۴۰۰ نفر بعنوان برترین ها به مرحله دوم این آزمون راه می یابند.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در سه مرحله در ایام ۱۳ تا ۱۵ تیر ماه جاری برگزار می گردد که مرحله اول آن به صورت غیرحضوری و آنلاین در سایت آموزش فناوری نانو برگزار می شود و ۴۰۰ نفر برتر از شرکت کنندگان در این مرحله بعنوان برگزیدگان مرحله اول انتخاب شده و وارد مرحله دوم که به صورت حضوری و در چارچوب سؤالات چهارگزینه ای است، شرکت خواهند کرد.
برگزیدگان مرحله دوم در حوزه های آزمون سراسر کشور حضور پیدا می کنند و در مدت زمان تعیین شده به سؤالات دفترچه پاسخ می دهند و ۱۵ نفر از برترین های این مرحله که شامل برترین های مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی وارد مرحله سوم شده و به رقابت عملی خواهند پرداخت.
بودجه بندی سؤالات ۳ آزمون مرحله اول به این شرح است:
داوطلبان از ساعت ۱۰ بامداد روز چهارشنبه ۱۳ تیر، تا ساعت ۲۳ روز جمعه ۱۵ تیر، در هر بازه از شبانه روز مهلت دارند تا وارد سایت آموزش نانو شده و به سه آزمون پاسخ دهند، بنابراین با توجه به این که هر داوطلب فقط یک مرتبه می تواند در آزمون شرکت کند، بهتر است زمانی تصمیم به انجام آزمون داشته باشد که از عدم قطعی برق در آن بازه زمانی اطمینان کامل داشته باشد؛ چونکه که امکان آزمون مجدد برای داوطلبان فراهم نیست. این آزمون دارای نمره منفی است.
با برگزاری این ۳ آزمون، بر مبنای جمع نمرات کسب شده، ۴۰۰ نفر بعنوان برگزیده اول اعلام می شود و واجد شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو می شوند. مرحله دوم این مرحله به صورت تستی چهارگزینه ای و در حوزه های سراسر کشور برگزار می گردد.


منبع:

1403/04/10
09:23:45
0.0 / 5
162
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , سایت , فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آزینیک