مسیر اجرای طرح های پژوهشی كرونا تسهیل شد

مسیر اجرای طرح های پژوهشی كرونا تسهیل شد

آزینیك: پژوهشگران كشور برای اجرای طرح های پژوهشی كرونا در حوزه های گوناگون علمی از طرف صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران حمایت می شوند.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران فراخوان ملی در حوزه پیشگیری، درمان و مقابله با عوارض فردی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در رابطه با کرونا منتشر نموده است تا پژوهش های پژوهشگران در این عرصه را حمایت کند.
در این فراخوان ملی آخرین گروه از پژوهشگران برای ارسال طرح های خود تا ۱۵ شهریور ماه سال جاری فرصت دارند. بر طبق این فراخوان پژوهشگران و متخصصان طرح های پژوهشی خودرا می توانند به صندوق ارسال نمایند. البته دوره های پسا دکتری و رساله های دکتری نیز در این فراخوان حمایت می شوند.
پژوهشگران برای ارسال طرح های در رابطه با حوزه فنی و مهندسی، محیط زیست و تغییرات اقلیم و سلامت از شروع خرداد ماه سال جاری تا ۱۵ مرداد ماه فرصت دارند.
همچنین ارسال طرح در حوزه های علوم پزشکی، ریاضی و فیزیک، علوم پزشکی، دامپزشکی و شیلات از شروع تیرماه سال جاری شروع می شود و تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد.
از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری نیز ارسال طرح در حوزه های هنر و معماری، مدیریت و علوم اقتصاد، علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علم، معارف و علوم انسانی شروع شده است و تا ۱۵ تیر ماه برای ارسال طرح های پژوهشی در این عرصه ها فرصت باقی است.
سقف پشتیبانی از طرح های پژوهشی در این فراخوان ۶۰۰ میلیون ریال است. البته طرح های پژوهشی گروهی (مشترک میان مراکز علمی)، میان رشته ای و بین المللی تا سقف ۱ میلیارد تومان نیز حمایت می شوند.
این فراخوان فرصتی فراهم می آورد تا پژوهش های حوزه کرونا به صورت متمرکز در حوزه های گوناگون مورد حمایت قرار گیرند.


منبع:

1399/03/18
13:43:35
5.0 / 5
2616
تگهای خبر: فناوری , متخصص
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک