مدیرعامل شركت ملی پست خبر داد

جزئیات آغاز طرح باجه های سیار پست

جزئیات آغاز طرح باجه های سیار پست

به گزارش آزینیک، مدیرعامل شرکت ملی پست اظهار داشت: سال جاری غافل گیر شدیم و پیشبینی ما برای عبور از روز جمعه سیاه (بلک فرایدی) ۲۰ درصد افزایش ترافیک بود اما شهروندان ما را با افزایش ۳۷ درصدی مواجه کردند.به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، محمود لیائی در رابطه با جزئیات آغاز طرح باجه های سیار پست اظهار نمود: مقرر است که کمترین رفتن به باجه های پستی صورت گیرد. در گذشته متاسفانه متناسب با توسعه شهرها و افزایش جمعیت دفاتر پستی جدیدی به وجود نیامده بود و کماکان ما با ساختمان ها و دفاتر پستی روبه رو هستیم که از ۵۰ سال قبل تا به هم اکنون باقی مانده اند.

وی اضافه کرد: ازاین رو آنچنان دفاتر پستی جدیدی به وجود نیامده و شهرها بدون دفاتر پستی توسعه پیدا کرده اند. ازاین رو برای از پس این مشکل بر آمدن باجه های سیاری را طراحی کردیم که در شهرها حضور داشته باشند و مرسولات پستی را ضمن جمع آوری، توزیع کنند. در واقع ما باجه های سیار را به صورت هوشمند در سرتاسر شهر ایجاد می نماییم تا شهروندان با اپلیکیشین های موجود در تلفن همراه خود بتوانند آنرا پیدا کنند.

لیائی اظهار داشت: برپایه زمان بندی خاصی که مشخص می نماییم به صورت ساعتی باجه سیار هوشمند در نقطه ای از شهر قرار می گیرد و شهروندان می توانند در آن ایام به آن رجوع کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پست که در یک برنامه تلویزیونی سخن می گفت، همینطور در رابطه با جمعه سیاه (بلک فرایدی) اظهار نمود: این ایام مصادف شده با جمعه سیاه که در دنیا با نام بلک فرایدی معمول است و فروشگاه های اینترنتی تخفیف های بسیاری به شهروندان خود می دهند و مردم هجوم می آورند برای خرید.

وی تصریح کرد: ما سال جاری غافل گیر شدیم و پیشبینی ما برای عبور از این روز ۲۰ درصد افزایش ترافیک بود اما شهروندان ما را با افزایش ۳۷ درصدی مواجه کردند.

منبع:

1402/09/22
18:09:35
0.0 / 5
327
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آزینیک