برای جذب و توانمندسازی نیروی متخصص؛

مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد

مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد

به گزارش آزینیک، معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس از تاسیس مرکز توسعه سرمایه انسانی در پارک اطلاع داد و اظهار داشت: این مرکز در جهت جذب و توانمندسازی نیروی متخصص برای شرکتهای عضو پارک فعالیت می کند.به گزارش آزینیک به نقل از پارک فناوری پردیس، مجتبی جباری پور ضمن اشاره به اهمیت سرمایه انسانی متخصص برای شرکتهای دانش بنیان، اظهار داشت: سرمایه انسانیِ دانشی، موتور محرک شرکتهای فناور و دانش بنیان است و جذب این نیروها از چالش های شرکتهای دانش بنیان برای توسعه خدمات و نوآوری است.
وی اضافه کرد: توسعه مهارت های نرم کارجویان همچون کار تیمی، تفکر حل مسئله و... نیازمند آموزش فارغ التحصیلان دانشگاهی است تا بتوانند در کنار مهارت های فنی، مهارت های نرم برای حضور در موقعیت های شغلی را هم کسب کنند.
جباری پور اظهار داشت: به منظور جذب و ارتقاء سرمایه انسانی دانشی، مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس فعالیت خویش را شروع کرده است. در این مرکز علاوه بر جذب نیروهای متخصص برای فعالیت در شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس، توانمندسازی نیروهای شاغل در این شرکت ها هم در دستور کار قرار گرفته است.
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس تصریح کرد: توانمندسازی کارجویان، قبل و پس از جذب در شرکتهای دانش بنیان برای آماده سازی حضور در مشاغل از دیگر فعالیتهای این مرکز است.
به گفته وی کارجویان می توانند با رفتن به نشانی isadaf.ir، از فرصت های شغلی پارک فناوری پردیس آگاه شوند.


منبع:

1402/07/27
12:19:49
0.0 / 5
204
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان آزینیك
آزینیک