فراخوان ثبت نام دوره شبیه سازی کسب وکار شرکت های دانش بنیان

فراخوان ثبت نام دوره شبیه سازی کسب وکار شرکت های دانش بنیان

آزینیک: ثبت نام در دوره شبیه سازی مدیریت کسب وکار توسط ستاد مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برای شرکت های دانش بنیان، شروع شد.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در سالهای اخیر و در کشورهای توسعه یافته، دانشگاه ها و سازمان ها به سمت آموزش های غیر رسمی و غیر مستقیم روی آورده اند و در این میان بازی ایفای نقش و بازی های جدی که از آنها تعبیر به بازی افراد بالغ نیز می شود؛ جایگاه ممتازی یافته اند.
بازی ها و شبیه سازی های مدیریت و کسب وکار به بازدیدکننده این فرصت را می دهد که یک کسب وکار را مدیریت کند و تصمیماتی درباره ی چگونگی رشد کسب وکار بگیرد.
به همین منظور ستاد مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دوره شبیه سازی مدیریت کسب وکار برای توسعه قابلیت های مدیریت و کارآفرینی با استفاده از شبیه سازی های کسب وکار را برگزار می نماید.
دوره شبیه سازی کسب وکار ویژه شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه مواد و ساخت پیشرفته با همکاری گروه آموزشی لذت مدیریت و شتاب دهنده دانش بنیان آرکاپ طی سه روز (مجموعاً ۲۴ ساعت) برای مدیران شرکت های کوچک و متوسط، کارشناسان ارشد شرکت های کوچک و متوسط با هدف جانشین پروری و تربیت مدیران میانی برای شرکت های بزرگ برگزار می گردد.
این دوره در ایام ۱۸، ۱۹ و ۲۶ مردادماه (از ساعت ۹ تا ۱۷) مردادماه در سالن شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان برگزار می گردد و شرکت های فعال در عرصه مواد و ساخت پیشرفته می توانند با معرفی یکی از اعضای شرکت از مزایای حضور در این دوره بهره مند شوند.
هزینه شرکت در این دوره برای هر نفر چهار میلیون تومان برآورد شده است (شامل هزینه میان وعده، نهار، گواهی…) که باتوجه به رایزنی های صورت گرفته، شرکت های دانش بنیان می توانند از حمایت ۵۰ درصدی جهت شرکت در این دوره استفاده نمایند.
نمایش حوزه های مختلف تصمیم گیری مدیران در راه اندازی و اداره یک بنگاه بصورت به هم پیوسته و در کنار هم، یادگیری نظریه ها و مفاهیم اصلی مدیریت کسب وکار در عمل، ایجاد فضایی برای ارتباط و شبکه سازی میان افراد با گرایش های تحصیلی و تجارب کاری متفاوت و ایجاد بستری برای خود ارزیابی در عرصه قابلیت های مدیریت کسب وکار از اهداف برگزاری این دوره است.
در پایان گواهی شرکت در کارگاه از طرف ستاد مواد و ساخت پیشرفته اعطا می شود.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف (ویژه شرکت های دانش بنیان) با ارسال معرفی نامه از شرکت دانش بنیان بوسیله نشانی الکترونیکی expert1@amc.isti.ir درخواست کد تخفیف نمایند.


منبع:

1402/05/03
08:17:18
0.0 / 5
288
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزینیک