با حضور رئیس صندوق نوآوری صورت گرفت؛

رونمایی از ۲ محصول شرکتهای دانش بنیان در عرصه مالی

رونمایی از ۲ محصول شرکتهای دانش بنیان در عرصه مالی

به گزارش آزینیک، با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از دو محصول جدید شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی رونمایی گردید.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، در پانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت مالی (بانک، بیمه و بورس)، از محصولات جدید دو شرکت دانش بنیان با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی رونمایی گردید.
محصول یک شرکت، زیرساخت ابری سیستم یا «کوبیت» است. این محصول مجموعه ای از سامانه های کمکی مانند ابزار احراز هویت و صدور گواهی و... است. این محصول بستری است که مشتریان را قادر می سازد تا برنامه های تجاری را بدون نیاز به ساخت و نگهداری زیرساخت، توسعه دهند و اجرا و مدیریت کنند.
دومین محصول سامانه بانکداری دیجیتال «آدانیوم» بود که رونمایی گردید. این سامانه با تمرکز بر نیازهای مشتریان حقوقی و شرکتی، از پنج سال قبل در اکوسیستم بانکی فعال گردیده است و در ۶ بانک به ده ها هزار شرکت و بیش از دو میلیون کاربر بانکی خدمات رسانی می کند.
ویژگی بارز فنی این محصول، استفاده از امضای دیجیتال به عنوان شیوه اصلی احراز اصالت درخواست ها است که بدین وسیله بالاترین حد امنیت و انکارناپذیری در تراکنش های دیجیتالی فراهم می شود و به بانک امکان می دهد تا با مدیریت مناسب ریسک، محدودیت سقف های مرسوم در تراکنش های غیرحضوری را مطابق نیازهای کسب وکار و مشتریان حقوقی کم کند.


منبع:

1402/03/21
10:22:56
0.0 / 5
328
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
آزینیک