معاون پرستاری وزارت بهداشت عنوان كرد

افزایش تعرفه خدمات پرستاری

افزایش تعرفه خدمات پرستاری

به گزارش آزینیک، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن اشاره به این که خدمات پرستاری بسته به نوع آن بین ۲۵ تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت خواهد داشت، اظهار داشت: نوع پرداخت ها بر مبنای عملکرد، سختی کار و نوع بخش خواهد بود.


به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، دکتر عباس عبادی در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در رابطه با تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سال ۱۴۰۲، اظهار نمود: ما امسال افزایش رشد ضریب ریالی را به مقدار ۳۵ درصد داریم.
وی با اشاره به اینکه ارزش نسبی خدمات پرستاری از ۱۷ بسته به ۲۷ بسته خدمت، افزوده شده است، اضافه کرد: ارزش نسبی خدمات پرستاری با عنایت به نوع بسته بین ۲۵ تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته که به صورت متوسط حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد در این بخش هم رشد خواهیم داشت.
طبق گزارش وبدا، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: با عنایت به بازخوردی که از دانشگاه های علوم پزشکی در مورد دستورالعمل های باز توزیع دریافت کرده ایم، این دستورالعمل ها درحال بازنگری اند و تلاش می نماییم مشکلاتی که پارسال بوده، به حداقل برسد. همینطور میزان پرداخت ها بر مبنای عملکرد، سختی کار و نوع بخش، مورد بازنگری جدی قرار خواهد گرفت.
منبع:

1402/02/15
12:43:30
0.0 / 5
370
تگهای خبر: آموزش , پزشك , خدمات , دانشگاه
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آزینیک