در دانشگاه امیركبیر؛

جشنواره استارتاپی فستاک با محوریت فناوری های پرداخت برگزار می گردد

جشنواره استارتاپی فستاک با محوریت فناوری های پرداخت برگزار می گردد

به گزارش آزینیک، دومین جشنواره استارتاپی فستاک با محوریت فناوری های پرداخت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.به گزارش آزینیک به نقل از دانشگاه امیرکبیر، دومین جشنواره استارتاپی فستاک با مبحث فناوری های پرداخت (پی تک)، به همّت شتاب دهنده فست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در خرداد ماه سالجاری برگزار می گردد.
مهمترین محورهای این جشنواره اپلیکیشن های پرداخت یار، هایپرمارکت مجازی و الکترونیک، سخت افزارهای صنعت پرداخت، پی تک و هوش مصنوعی، پی تک و گیمیفیکیشن، پی تک و فروش خرد، پی تک و خدمات نوین بیمه ای و باشگاه نوین است.
این رویداد با حضور تعدادی از فعالان حوزه پی تک و اکوسیستم کارآفرینی کشور، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوآور و با هدف پشتیبانی از محصولات و ایده های نوآورانه در جهت تجاری سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز کشور برگزار می گردد تا علاوه بر کوشش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال‏ سازی ظرفیت های نهفته در کشور زمینه ساز تقویت و پشتیبانی از تولید داخلی و اقتصاد ملی شود.

علاقمندان به عرضه ایده ها در این جشنواره می توانند ایده های خویش را حداکثر تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از راه وب سایت www.fastac.ir به دبیرخانه علمی جشنواره ارسال نمایند.
برگزیدگان جشنواره ایده های فستاک علاوه بر دریافت جوایز نقدی و حمایت مالی و سرمایه گذاری، حمایت های توانمندسازی و شتابدهی برای تبدیل ایده به محصول، توسعه بازار محصول و امتیاز ارتباط صاحبان ایده به شرکتهای پرداخت بهره مند خواهند شد.

1402/01/19
19:51:56
0.0 / 5
425
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک