با هدف مقابله با سرطان؛

ساخت دستگاه آندوسکوپی مبتنی بر هوش مصنوعی

ساخت دستگاه آندوسکوپی مبتنی بر هوش مصنوعی

به گزارش آزینیک، شرکت ان ویدیا از ساخت دستگاه آندوسکوپی مبتنی بر هوش مصنوعی برای مقابله بهتر با سرطان اطلاع داده است.به گزارش آزینیک به نقل از انگجت، این شرکت که در زمینه ساخت و عرضه انواع سخت افزارهای کامپیوتری شهرت دارد، با همکاری شرکت مدترونیک می خواهد محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی را به شکل گسترده ای طراحی و عرضه نماید.
بدین منظور از یکی از سخت افزارهای تازه شرکت ان ویدیا معروف به آی جی ایکس و هم پلت فرم پزشکی هولواسکن برای شناسایی پولیپ هایی استفاده می شود که در نهایت منجر به ابتلاء به سرطان می شوند.
تصاویر تشخیصی دریافتی از این طریق با هوش مصنوعی ارتقا می یابند و کیفیت و دقت بیشتری خواهند داشت. انتظار می رود محصول نهایی ان ویدیا بدین منظور تا اواخر سالجاری میلادی ارائه شود. این وسیله به انواع ابزار هوش مصنوعی مجهز بوده و از پلت فرم کلارای شرکت ان ویدیا برای ارتقای الگوریتم های آنی تشخیص دقیق پزشکی بهره خواهد برد.
ان ویدیا درحال راه اندازی خدمات کلود بیونی مو هم هست که انقلابی در عرصه ساخت و تولید دارو به وجود خواهد آورد. از این طریق میتوان فرمول های جدید برای ساخت دارو به کار گرفت. گوگل و مایکروسافت همچون رقبای ان ویدیا در زمینه استفاده از هوش مصنوعی در حوزه های مختلف هستند.


منبع:

1402/01/07
16:47:08
0.0 / 5
329
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
آزینیک