با حكم دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب گردید

دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب گردید

آزینیک: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی را منصوب نمود.به گزارش آزینیک به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، با حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر رجبعلی برزویی به عنوان دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب گردید.
در این حکم انتصاب آمده است؛
با اعتماد به فضل الهی و نظر به ماموریت حیاتی شورای عالی انقلاب فرهنگی در سیاست گذاری، هماهنگی، و نظارت کلان بر حوزه علم و فناوری کشور و به استناد ماده ۲۶ بخشنامه داخلی شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبات جلسات ۴۰۹ و ۶۳۳ این شورا درباب جایگاه، اهداف و وظایف مربوطه و بمنظور تحقق و اجرائی سازی کامل سیاست ها، تصمیمات و مصوبات شورای عالی در زمینه علم و فناوری، اهتمام جدی به حفظ و ارتقای شتاب و پیشرفت علمی کشور، تدوین برش های استانی نقشه جامع علمی کشور و ساماندهی و ایجاد هماهنگی و هم افزایی در زمینه علم و فناوری و به سبب این حکم جنابعالی را به عنوان «سرپرست دبیری ستاد علم و فناوری» منصوب می نمایم.
شایان ذکر است مسئولیت محتوایی و اداری «شورای راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور» نیز بر عهده جنابعالی است. امید است با استعانت از حضرت حق تعالی و تلاش بی وقفه در انجام مسئولیت های محوله، موفق باشید.
گفتنی است، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، همین طور طی نامه ای جداگانه از زحمات و کوشش های اندیشمند «دکتر منصور کبگانیان» دبیر سابق ستاد علم و فناوری، در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر کرد.


منبع:

1401/12/18
17:26:38
0.0 / 5
549
تگهای خبر: فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزینیک