ثبت روز بدون فوتی کرونا در کشور

ثبت روز بدون فوتی کرونا در کشور

آزینیک: بنا بر اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، هیچ یک  از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خودرا از دست ندادند تا مجموع جانباختگان این بیماری، در عدد 144 هزار و 793 بماند.به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از روز گذشته تا امروز ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ و برمبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۲۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۹۳ نفر از آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۶۶ هزار و ۳۹۰ نفر رسید.

همچنین خوشبختانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خودرا از دست ندادند تا مجموع جانباختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۷۹۳ ثابت بماند.

خوشبختانه تا کنون هفت میلیون ۳۳۸ هزار و ۵۹۳ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند و ۲۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تا کنون ۵۵ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۴۱۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۰هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار ندارد، یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۷۸۷ نفر دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، ۵۸ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۷۶ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۴۴۳ نفر دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۸۰۶ دُز رسیده است.
1401/11/29
13:02:15
0.0 / 5
372
تگهای خبر: ترخیص , مراقبت
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آزینیک