معاون وزارت بهداشت اعلام كرد

ارسال محموله چادرهای اقامتی توسط وزارت بهداشت به مناطق زلزله زده خوی

ارسال محموله چادرهای اقامتی توسط وزارت بهداشت به مناطق زلزله زده خوی

به گزارش آزینیک، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از ارسال محموله چادرهای اقامتی به مناطق زلزله زده خوی از سوی وزارت بهداشت اطلاع داد.به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، دکتر بهروز رحیمی با اشاره به اینکه زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)، هشتم بهمن ماه، شهر خوی در شمال آذربایجان غربی را لرزاند، اظهار داشت: رسیدگی به مصدومان زلزله خوی با دستور وزیر بهداشت و بسیج همه امکانات از همان ساعات ابتدایی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات بهداشتی و درمانی لازم برای مردم منطقه زلزله زده خوی توسط وزارت بهداشت از ساعات اولیه زلزله تابحال در حال انجام می باشد، اضافه کرد: سعی کردیم خدمات اورژانس پیش بیمارستانی و همینطور خدمات درمانی مطلوبی را به سرعت به مصدومان زلزله خوی عرضه نماییم.

رحیمی از ادامه آمادگی مراکز درمانی آذربایجان غربی و شرقی، کادر بهداشتی، درمانی و اورژانس برای ارائه ی خدمت به مردم مناطق و مصدومان اطلاع داد و اظهار داشت: بخشی از زیرساخت های بهداشتی و درمانی منطقه هم گرفتار خساراتی شده اند که میزان آن در دست ارزیابی است.

بنابر اعلام وبدا، وی اظهار داشت: در جهت رفع کمبود امکانات اقامتی در منطقه، محموله چادرهای وزارت بهداشت روز گذشته وارد شهر خوی شد.

منبع:

1401/11/17
13:20:43
0.0 / 5
370
تگهای خبر: خدمات
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آزینیک