معرفی برگزیدگان رویداد جهش هوشمندسازی

معرفی برگزیدگان رویداد جهش هوشمندسازی

به گزارش آزینیک، شرکتهای دانش بنیان برتر در رویداد جهش هوشمندسازی در کارخانه هوشمندسازی و نوآوری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در جهت توسعه فناوری های نوظهور و کاربردی در حوزه های در رابطه با هوشمند سازی، طرحی را با عنوان «جهش هوشمندسازی» برگزار کرد.
این طرح در تلاش است تا عناصر مختلف پیشران برای توسعه زیست بوم هوش مصنوعی و هوشمندسازی در کشور را هدف قرار دهد. در این رویداد شتابدهنده ها، مراکز نوآوری و شرکتهای نوپا و یا کوچک و متوسط شرکت کردند.
این طرح در حوزه های سلامت دیجیتال، لمنیت دیجیتال، هوشمندسازی صنعتی و انقلاب صنعتی چهارم، فین تک، هوشمندسازی انرژی، کشاورزی هوشمند برگزار گردید.
در مرحله نهایی بعد از ارزیابی طرح ها ۱۰ شرکت استارت آپی و ۹ شرکت دانش بنیان بعنوان برترین های این رویداد انتخاب شدند.
پلتفرم تفسیر تست های آزمایشگاهی، دستیار صوتی تمرین و آزمون آزمایشگاهی و استفاده از فناوری حقیقت مجازی در حوزه سلامت روانی، طراحی و ایجاد پلت فرم بومی اینترنت اشیا، سامانه کنترل هوشمند روشنایی و آبیاری فضای سبز شهری، سامانه تشخیص سرطان به وسیله هوش مصنوعی، توسعه ربات نجات غریق بر پایه هوش مصنوعی طرح های برتر شرکتهای دانش بنیان در این رویداد بودند. این رویداد در کارخانه هوشمندسازی نوآوری برگزار گردید.


منبع:

1401/11/03
08:51:58
0.0 / 5
458
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزینیک