رویداد دوشنبه های استارتاپی در زمینه کشاورزی هوشمند

رویداد دوشنبه های استارتاپی در زمینه کشاورزی هوشمند

آزینیک: رویداد دوشنبه های استارت آپی و پیوند در زمینه کشاورزی هوشمند دوشنبه سوم بهمن ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می شود.به گزارش آزینیک به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد که در قالب دو رویداد «دوشنبه های استارت آپی» و «پیوند» برگزار می شود، ۱۶ استارت آپ فعال در زمینه کشاورزی هوشمند طرح های خودرا به سرمایه گذاران خطر پذیر معرفی خواهند کرد و بعد از آن، این استارت آپ ها با سرمایه گذاران جلسات B۲B خواهند داشت که از حمایت صندوق نوآوری نیز برخوردارست.
در این برنامه همین طور حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی از تیم های استارت آپی در قالب طرح «هم سرمایه گذاری» تشریح خواهد شد.
این برنامه از ۸: ۳۰ بامداد سه شنبه شروع و تا ساعت ۱۳ ادامه خواهد داشت. حضور برای همه علاقه مندان بصورت مجازی آزاد است.
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در امتداد ماموریت خود در خصوص تامین مالی توسعه فناوری و خصوصاً فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در قالب برنامه «هم سرمایه گذاری» با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را آغاز نموده است.
در برنامه هم سرمایه گذاری، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب وکار خودرا به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتیکه یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، بعد از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب وکار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تامین می کند.
همچنین در رویداد «پیوند»، صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد کمک به تحقق و توسعه اقتصاد دانش بنیان، تکمیل زنجیره ایده تا بازار و تجاری سازی نوآوری ها، دستاوردهای پژوهشی و اختراعات و کاربردی کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده های فناورانه حمایت می کند. این پشتیبانی از طریق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده پردازان و استارت آپ هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده اند طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده های دانش بنیان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می شوند.


منبع:

1401/11/02
12:24:55
0.0 / 5
391
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک