آیین اختتامیه مدرسه سیاست گذاری علم وفناوری شهید فخری زاده

آیین اختتامیه مدرسه سیاست گذاری علم وفناوری شهید فخری زاده

به گزارش آزینیک، آیین اختتامیه مدرسه سیاست گذاری علم وفناوری شهید فخری زاده در دانشگاه امام صادق برگزار می گردد.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، حلقه مطالعات صنعت خودرو دانشگاه امام صادق مقابل السلام با هدف ارتقای سطح شناخت و دانش پژوهشگران و فهم بهتر فضای مدیریتی صنعت خودرو در ایران، مدرسه سیاستگذاری علم و فناوری شهید فخری زاده را از آبان ماه سال قبل راه اندازی نمود. این مدرسه در سه سطح، با تدریس بیش از ۱۴ استاد و به مدت ۱۰۰ ساعت اجرا شد.
در آیین افتتاحیه مدرسه سیاستگذاری علم و فناوری شهید فخری زاده، اهمیت و جایگاه سیاستگذاری علم و فناوری در سطح دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت.
بنا به ضرورت دانشی، سطح اول دوره بصورت عمومی و با پایه قرار دادن کتاب مدیریت راهبردی نوآوری تکنولوژیک اجرا شد. در این سطح کتاب مدیریت راهبردی نوآوری تکنولوژیک تدریس شد.
در سطح دوم مدرسه اساتید به تشریح چالش های اساسی صنعت و ریشه های آن و نقش مدیریت فناوری در صنعت خودرو پرداختند.
در سطح سوم مدرسه بمنظور درک بهتر شرکت کنندگان از فضای مدیریت فناوری در صنعت خودرو اساتید به ارائه تجربیات و نظرات خود پرداختند.
در این مدرسه تلاش شد تا ضمن افزایش ارتباط با فضای واقعی صنعت و ایجاد بستری برای تجربه نگاری مدیریت در صنعت خودرو، مسائل و چالش های اساسی مدیریت فناوری در این صنعت مورد بررسی قرار بگیرد.
در پایان این مدرسه بناست آیین اختتامیه مدرسه سیاستگذاری علم و فناوری شهید فخری زاده با سخنرانی دکتر منوچهر منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت و دکتر محمد نوروزی معاون پژوهشی دانشکده معارف اسلامی و مدیریت دانشگاه امام صادق مقابل السلام همراه با حضور اساتید این مدرسه در روز پنجشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۱ برگزار کند.


منبع:

1401/09/09
10:40:48
0.0 / 5
534
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
آزینیک