شاهوردی مطرح كرد؛

ایجاد لابراتوار مشترک پژوهشگاه رویان و وزارت آموزش و پرورش

ایجاد لابراتوار مشترک پژوهشگاه رویان و وزارت آموزش و پرورش

به گزارش آزینیک، رئیس پژوهشگاه رویان اظهار داشت: با ایجاد آزمایشگاهی برای دانش آموزان، فرصت و زمینه ای فراهم می کنیم که دانش آموزان با سلول و کار در لابراتوار آشنا گردند.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، عبدالحسین شاهوردی در آئین تبادل تفاهمنامه همکاری بین وزارت آموزش و پرورش و پژوهشگاه رویان ضمن قدردانی از نگاه مثبت وزیر آموزش و پرورش به پژوهشگاه رویان و حمایت های مجموعه وزارت خانه عنوان کرد: امیدوارم این نگاه مثبت، پاسخ شایسته ای از جانب مجموعه رویان به دنبال داشته باشد.
وی اضافه کرد: نگاه پژوهشگاه رویان امتداد یک فرهنگ کاری و حرفه ای است تا با همراهی آموزش و پرورش آینده روشنی برای کشورمان رقم بخورد.
شاهوردی ضمن اشاره به این که پژوهشگاه رویان اقدامات و برنامه هایی برای آشنایی دانش آموزان با این عرصه مدنظر دارد، افزود: یکی از برنامه ها اینست که با ایجاد آزمایشگاهی برای دانش آموزان، فرصت و زمینه ای فراهم می نماییم که دانش آموزان با سلول و کار در لابراتوار آشنا گردند.
رئیس پژوهشگاه رویان تاکید کرد: به اندازه وسع خودمان حرکت می نماییم و امیدواریم با نگاه خوبی که در وزارت آموزش و پرورش دارد، جوانه ای که دررویان شکل گرفته است باقوت ادامه یابد و تقویت شود تا در مدارس و بین دانش آموزان تأثیرگذار باشد.
وی اظهار داشت: نسل جدید پزشکی به علوم پایه گره خورده است. امروز به واسطه عرصه هایی همچون سلول های بنیادی شاهد انقلاب دوم در دنیای پزشکی هستیم که البته این میدان، سربازان خاص و انسان های عاشق را می خواهد تا با همراهی افرادی که به صورت بالینی کار می کنند، بنیان گذار اتفاقات خوبی برای آینده این سرزمین باشند.
شاهوردی تصریح کرد: این اتفاقات خوب باید از مدرسه آغاز شود و اساسا همراهی مجموعه آموزش و پرورش در این راه بسیار مهم و پرارزش است.


منبع:

1401/08/30
13:03:09
0.0 / 5
461
تگهای خبر: آموزش , پزشك
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
آزینیک