نشست های B۲B بین دانش بنیانهای گیاهان دارویی و تجار خارجی

نشست های B۲B بین دانش بنیانهای گیاهان دارویی و تجار خارجی

آزینیک: دبیر ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی معاونت علمی وفناوری از برگزاری نشستهای B2B در حاشیه نمایشگاه گیاهان دارویی بین دانش بنیانهای ایرانی و تجار و سرمایه گذاران خارجی آگاهی داد.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، دکتر سیف سهندی با اعلان اینکه در بخش بین المللی ششمین نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب سنتی هیات های تجاری ازکشور های مختلف حضور می یابند، اظهار داشت: عراق، عمان، روسیه، ازبکستان، افغانستان، صربستان و بلاروس همچون کشورهایی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.
وی اظهار داشت: برای تعاملات بیشتر شرکت های ایرانی و طرف خارجی جلسات مختلفی را در نظر گرفتیم و طی این جلسات، شرکت های داخلی توانمندی های خودرا عرضه می کنند و از جانب خارجی نیز نیازها اعلام خواهد شد تا طی برگزاری جلسات B۲B، به توافقاتی جهت تعاملات فناورانه برسند.
سهندی برگزاری کارگاه های آموزشی بین المللی با هدف آشنا کردن شرکت های دانش بنیان با بازارهای صادراتی را از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه بیان نمود.
وی افزود: در این جهت شرکت های مدیریت صادرات در حاشیه نمایشگاه حضور دارند تا علاوه بر بررسی شرکتها و نفرات خارجی برای تعاملات فناورانه، چالش های شرکت های دانش بنیان در راه ورود به عرصه بین المللی را مرتفع کنند.
دبیر ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی اشاره کرد: برای تعاملات فناورانه در زمینه گیاهان دارویی نیز برنامه هایی با کشورهایی نظیر ونزوئلا و ایتالیا خواهیم داشت تا پس از نمایشگاه جلسات مذاکره ادامه یابد. تصور ما این است که بین ۱۰ تا ۱۵ جلسه B۲B داشته باشیم.
به گزارش آزینیک به نقل از مهر، ششمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران، از فردا سه شنبه، ۱۰ تا جمعه ۱۳ آبان ماه در محل مصلای بزرگ امام خمینی تهران انجام می شود.

1401/08/10
10:12:18
0.0 / 5
438
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزینیک