وزیر بهداشت:

دشمن با فتنه انگیزی اهتمام دارد مانع پیشرفت ها شود

دشمن با فتنه انگیزی اهتمام دارد مانع پیشرفت ها شود

آزینیک: وزیر بهداشت به نمایندگی از رییس جمهور با حضور در منزل شهید سلمان امیراحمدی، شهید مدافع امنیت که در اغتشاشات اخیر به شهادت رسیده است، یاد و خاطره این شهید والا مقام را گرامی داشت.


به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی در دیدار با خانواده این شهید گفت: شهید امیراحمدی از نیروهای بسیار فعال و دلسوز کادر درمان در بیمارستان لبافی نژاد بود و خدمات بهادار ای در زمینه سلامت، ارائه کرد.
وی با اعلان اینکه شهید امیراحمدی عضو فعال بسیج بیمارستان لبافی نژاد بود، اشاره کرد: شهید امیراحمدی به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود، رسید و ما از روح بلند شهید می خواهیم که همه ما را شفاعت کند.
وزیر بهداشت علت تلاش دشمن برای ایجاد درگیری و اغتشاش در کشور را موفقیت ها و پیشرفت های چشم گیر جوانان و نخبگان مردم ایران عنوان و اشاره کرد: دشمن باتوجه به پیشرفت های بسیاری زیادی که در طول این ۴۳ سال و خصوصاً در یک سال اخیر بصورت زیر ساختی ایجاد شده، با فتنه انگیزی اهتمام دارد مانع از این پیشرفت ها شود.
عین اللهی به موفقیت های ایران در مهار کرونا اشاره و اشاره کرد: سال قبل که در اوج کرونا بودیم خیلی از مراکز درمانی ما خصوصاً بیمارستان لبافی نژاد مشغول خدمات رسانی به مردم بودند که شهید سلمان امیراحمدی نیز در کنار سایر همکاران شبانه روز مشغول امدادرسانی به بیماران بود.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، وی با اشاره به نقش بسیج در کنترل و پیش گیری از کووید۱۹ اظهار داشت: بسیج در روزهای اوج همه گیری کرونا در کنار کادر درمان بود و شب و روز به مردم شریف ایران خدمت رسانی می کرد.
وزیر بهداشت با اشاره به جایگاه شهدا در فرهنگ اسلامی و ایرانی اظهار داشت: قدردان شهدا هستیم و موفقیت های امروز بخاطر از جان گذشتگی شهدا بوده است. امروز به رغم این که همه دشمنان مقابل انقلاب اسلامی متحد شده اند، اما به درخت تنومند انقلاب اسلامی خدشه ای وارد نمی گردد و این انقلاب به دست امام زمان(عج) سپرده می شود که امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.1401/07/25
09:28:55
0.0 / 5
410
تگهای خبر: امنیت , خدمات
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آزینیک