وبینار بررسی ظرفیت های همکاری ایران و پاکستان در حوزه تجهیزات پزشکی

وبینار بررسی ظرفیت های همکاری ایران و پاکستان در حوزه تجهیزات پزشکی

آزینیک: وبینار بررسی ظرفیت های همکاری ایران و پاکستان در زمینه تجهیزات پزشکی با حضور رییس انجمن تجهیزات پزشکی پاکستان و سرکنسول ایران در کراچی و بیش از 30 شرکت ایرانی فعال در عرصه تولید و تامین تجهیزات پزشکی اجرا شد.


به گزارش آزینیک به نقل از ایسنا، حسن نوریان، سرکنسول کشورمان در کراچی در این وبینار با اشاره به ظرفیت های همکاری در بخش تجهیزات پزشکی اظهار داشت: در سال ۲۰۲۱ پاکستان بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار تجهیزات پزشکی وارد کرده است که کشورهای چین، ترکیه و ایتالیا سهم عمده صادرات محصولات تجهیزات پزشکی به پاکستان را داشته اند. پاکستان همین طور بیش از ۵۰۰ میلیون دلار تجهیزات پزشکی به کشورهای مختلف صادر کرده که نسبت به سال ۲۰۲۰ بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است.
رییس انجمن تجهیزات پزشکی پاکستان نیز گفت: پاکستان آمادگی دارد از محصولات ایرانی در زمینه پزشکی استفاده نماید و انجمن برای ثبت محصولات ایرانی در پاکستان و در حوزه تولید محصولات مشترک همکاری و حمایت خواهدنمود.
وی همین طور از شرکت های ایرانی دعوت کرد در نمایشگاه Health Asia 2022 که از تاریخ ۲۱ مهر در مرکز نمایشگاهی پاکستان برگزار می شود، حضور داشته باشند تا بتوانند با فعالان پاکستانی ارتباط تجاری برقرار کنند.
منبع:

1401/07/10
11:52:50
0.0 / 5
394
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آزینیک