آمپر و نوین ارزش میزبان ایده های نو

آمپر و نوین ارزش میزبان ایده های نو

به گزارش آزینیک صاحبان ایده و استارت آپ ها می توانند جهت عرضه ایده ها و پیشبرد فعالیتهای خود با مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر و شرکت نوین ارزش در تماس باشند.به گزارش آزینیک به نقل از مهر، دنیای کسب و کارها این روزها، جلوه تازه ای به خود گرفته است. پلت فرم های فضای مجازی، دنیا را دستخوش تغییرات عمیق کرده و با تغییر فضای کسب و کار در جهان مفاهیم تازه ای هم در اقتصاد شکل گرفته است. استارت آپ، رویداد استارت آپی، فضای کار اشتراکی، شتابدهنده ها، مراکز نوآوری، سرمایه گذاری خطرپذیر و راهبری کسب و کارها با ادبیاتی جدید و متفاوت از نگاههای سنتی همچون موضوعات تازه ای است که شاهد آن هستیم.
شرکت آریا ماد پارت راز (مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر) هم با همین رویکرد فعالیت خویش را در سال ۱۳۹۸ با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و شتاب دهی به رشد استارتاپ های ایرانی شروع کرده است. مرکز نوآوری آمپر از دو بخش پژوهش و شتاب دهی تشکیل شده است. این مرکز با پشتیبانی از ایده های خلاق و ایجاد فضایی مناسب برای پژوهش، تحقیق و نوآوری، به صاحبان ایده در کنار زدن موانع و نیل به اهدافشان کمک می نماید.
ایجاد هم افزایی بین صنعت و دانشگاه و تبدیل ایده به فرصت از راه عرضه حمایت مالی، خدمات آزمایشگاهی، راهبری، فضای کار اشتراکی و … به تیم ‏های نوپا و ایجاد امکان همکاری موثر بین سازمان‏ ها و استارتاپ ‏ها از اهداف اصلی مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر در حوزه‏ های تخصصی صنعت خودرو، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و اینترنت اشیاء است.
آمپر در بخش پژوهش ضمن همکاری با فارغ التحصیلان نخبه کشوری در جهت توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه، نوآوری و انتقال فناوری، آشکارسازی نتایج دانش و خلق ثروت فعالیت دارد و در بخش شتابدهی با پشتیبانی از صاحبان ایده، کسب و کارهای نوپا و کارآفرین که چارچوب های اصلی کارشان منطبق با چشم انداز یا افق ماموریتی آمپر است، فعالیت می کند.
این مرکز در تلاش است تا با استفاده از ایده های خلاق و طرح های ناب و سازنده و تجاری سازی آن در سطح کشور، منطقه و جهان گامی در جهت توسعه فناوری و دانش فنی در کشور، کاهش وابستگی به واردات، توسعه‌ی صادرات و اشتغالزایی برای هموطنان خود بردارد.
این مجموعه طی کنسرسیومی مشترک با شرکت نوین ارزش در فضایی جدید، مرکز نوآوری پیشرو بوجود آورده تا میزبان ایده های نو باشد.
شرکت توسعه زیرساخت فن‏اوری ‏های نوین ارزش همینطور بعنوان بازوی تخصصی گروه گسترش سرمایه ‏گذاری بین ‏المللی ارزش در حوزه سرمایه ‏گذاری در کسب و کارهای نوآورانه و زیست بوم استارتاپی فعالیت خویش را از سال ۱۳۹۸ با سرمایه‏ گذاری در پروژه سلامت محور پلاس‏ماد شروع کرد. سپس در ادامه با سرمایه ‏گذاری در پروژه ‏های آی‏بار (مدیریت حمل و نقل هوشمند بار)، کلین شیت (پلتفرم سرگرمی ‏های فوتبالی)، بی‏مثل مارکت (پلتفرم ثبت و فروش NFT) و ارزش توکن (پلتفرم تأمین سرمایه‏ در گردش صنایع) دامنه فعالیت خویش را گسترش داد. هم اکنون این شرکت با بهره ‏گیری از کارشناسان متخصص در حوزه کسب و کار، IT و مالی به دنبال توسعه فعالیت ‏های جاری و شناسایی فرصت‏ های سرمایه‏ گذاری جدید است.
نوین ارزش فعالیت خویش را در قالب یک مجموعه شتاب دهنده کسب و کار با رویکرد استارتاپ استودیو تعریف کرده است و همواره حرکت در راه نوآوری و خلاقیت را در سرلوحه برنامه‏ های کلان خود قرار داده است. در همین چارچوب هم تلاش می‏ کند تا با بکارگیری نیروی انسانی جوان و توانمند و حمایت همه‏ جانبه از کسب و کارهای مورد حمایت، زیرساخت‏ های مناسبی را برای ورود آنها به بازار و تبدیل شدن به یک کسب و کار پایدار فراهم نماید.
این کنسرسیوم مشترک محصول همکاری دو شرکت سرمایه گذاری و توسعه راهبردی راز (رایزکو) و گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش، به دنبال استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت های نخبگان دانشگاهی و استارت آپ های نوپا، از راه مجموعه های نوآوری آمپر و نوین ارزش است.
صاحبان ایده و استارت آپ ها می توانند جهت عرضه ایده ها و پیشبرد فعالیتهای خود با مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر و شرکت نوین ارزش در تماس باشند.

1401/03/31
22:48:58
0.0 / 5
700
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آزینیک