ارسال آثار به جشنواره نانو و رسانه تا 20 خردادماه تمدید گردید

ارسال آثار به جشنواره نانو و رسانه تا 20 خردادماه تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره «نانو و رسانه» از جانب ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تا ۲۰ خردادماه سالجاری تمدید گردید.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف معرفی برترین آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، هر ساله جشنواره «نانو و رسانه» را برگزار می نماید. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۰ خردادماه بود که از جانب دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» این مدت تا ۲۰ خرداد ماه تمدید گردید.
آثار ارسالی باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای در رابطه با فناوری نانو باشد. آثاری در جشنواره پذیرفته می شوند که در فاصله زمانی اول تیرماه سال ۱۴۰۰ تا آخر اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ از راه رسانه های رسمی کشور یا شبکه های اجتماعی منتشرشده باشند.
هر شرکت کننده می تواند پنج اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید، محدودیتی جهت شرکت در چند بخش (قالب های آثار) وجود ندارد و شرکت کنندگان می توانند به صورت هم زمان آثار خویش را در چند بخش به رقابت بگذارند.
علاقه مندان جهت شرکت در جشنواره نانو و رسانه، می توانند با رفتن به سایت nanomedia.ir آثار خویش را طبق قالب های در نظر گرفته شده در بخش تصویر، صدا، عکس، خبرگزاری ها، روزنامه ها و مجلات، شبکه های اجتماعی ارسال نمایند. آثار انتشار یافته در روزنامه ها و مجلات کثیرالانتشار (بخش رسانه های عمومی)، نشریات تخصصی (بخش رسانه های تخصصی صنعت) و آثار رسانه های دانشجویی پذیرفته می شوند.
همچنین از نظر ستاد جشنواره، ارسال کننده عکس مالک اثر شناخته می شود و مسئولیت هرگونه مغایرت و نتایج ناشی از آن بر عهده وی خواهد بود. تمامی آثار ساخته شده توسط فرد و رسانه های در رابطه با فناوری نانو در همه شبکه های اجتماعی (توئیتر، اینستاگرام، شبکه های اجتماعی ایرانی و…) قابلیت شرکت در جشنواره را دارند.
در جشنواره نانو و رسانه، همینطور رسانه های برتر و افراد با عملکرد برتر، برپایه عملکرد سال ۱۴۰۰ معرفی و تقدیر می شوند. محتواهای انتشار یافته در رسانه های رسمی کشور به صورت روزانه رصد شده و برپایه معیارهای کمی و کیفی امتیازدهی می شوند.


منبع:

1401/03/12
10:47:45
0.0 / 5
501
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آزینیک