به مناسبت روز جهانی موزه ها

بازدید از موزه ملی علوم و فناوری فردا رایگان است

بازدید از موزه ملی علوم و فناوری فردا رایگان است

آزینیک: همزمان با آیین روز جهانی موزه ها، چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه، موزه ملی علوم و فناوری ایران بصورت رایگان از ساعت 9 تا 16 پذیرای علاقمندان و مخاطبان است.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از موزه ملی علوم و فناوری ایران، ۱۸ می، مصادف با ۲۸ اردیبهشت ماه از طرف ایکوم جهانی (شورای بین المللی موزه ها) «روز جهانی موزه» نامگذاری شده است.
شعار جهانی سال ۲۰۲۲ این روز، با عنوان «قدرت موزه ها» با سه محور قدرت نوآوری در دیجیتالی شدن، قدرت پایداری و قدرت جامعه سازی بوسیله آموزش، از طرف این نهاد بین المللی تعیین شده است و موزه ها در همین راستا برنامه های مختلفی را اجرا می کنند. به همین مناسبت، موزه ملی علوم و تکنولوژی روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت بصورت رایگان از مخاطبان خود پذیرایی خواهدنمود.
موزه ملی علوم و فناوری که از طرف ایکوم ایران طی پنج سال متوالی بعنوان موزه برتر کشور برگزیده شده است هم اکنون ۶ گالری فعال شامل «کهن بوم و بر»، «ابزارهای نجوم قدیم»، «ابزارهای جراحی قدیم»، «مورس تا موبایل»، «دنیای حرکت» و «نورشناسی» دارد و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه رسمی موزه www.inmost.ir مراجعه کنند.


منبع:

1401/02/30
14:45:12
0.0 / 5
515
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آزینیک