طرح های فناورانه حوزه نفت، گاز و پتروشیمی حمایت مالی می شوند

طرح های فناورانه حوزه نفت، گاز و پتروشیمی حمایت مالی می شوند

صندوق توسعه تکنولوژی های جدید در آستانه برگزاری نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی تهران از طرح های فناورانه حوزه نفت، گاز و پتروشیمی حمایت مالی می کند.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بعنوان بزرگ ترین رویداد سالیانه صنعتی و تجاری ایران در این عرصه با حضور تعدادی از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی از ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
این نمایشگاه فرصتی است تا شرکتهای فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خویش را در معرض بازدید فعالان و متخصصان این حوزه قرار دهند، همینطور با در نظر گرفتن روند رشد تقاضا و رشد فنی این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خویش را توسعه دهند.
در این میان صندوق توسعه تکنولوژی های جدید بعنوان بازوی تأمین مالی شرکتهای دانش بنیان و فناور ضمن در اختیار داشتن امکان ارائه انواع خدمات مالی و تعامل با نهادهای مالی همچون بانکها و شرکتهای تأمین مالی با هدف افزایش مشارکت در توسعه فناوری در حوزه نفت و گاز کشور، در این نمایشگاه حضور دارد.
براساس گزارش روابط عمومی صندوق توسعه تکنولوژی های جدید، این صندوق با انتشار فراخوانی اعلام نمود که آماده پذیرش طرح های مشارکت (نقدی و غیر نقدی) از جانب شرکتهای کوچک و بزرگ، دانش بنیان و فناور فعال در این حوزه می باشد، این طرح ها بعد از بررسی های لازم از جانب کارشناسان و تایید طرح های منتخب در کمیته های تخصصی با حضور خبرگان و فعالان این صنعت و با هدف خودکفایی و رفع نیازهای صنایع کشور مورد حمایت صندوق قرار خواهند گرفت و به صورت مستقیم و غیر مستقیم تأمین مالی می شوند.
بر اساس این فراخوان متقاضیان و صاحبان طرح های فناورانه در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می توانند طرح های خویش را از امروز ۲۱ اردیبهشت تا ۱۰ خردادماه به سامانه صندوق به آدرس https: //htdf.ir/plan ارسال نمایند.
همچنین علاقمندان می توانند در صورت تمایل به رجوع حضوری در ساعات برگزاری نمایشگاه به غرفه صندوق توسعه تکنولوژی های جدید در سالن ۴۰، طبقه اول، غرفه ۵۰۶۴ رجوع کنند.منبع:

1401/02/23
13:13:00
0.0 / 5
468
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آزینیک