در قالب تفاهم نامه ای؛

جهاددانشگاهی و نیروی دریایی برای تحقق شعار سال همکاری می کنند

جهاددانشگاهی و نیروی دریایی برای تحقق شعار سال همکاری می کنند

آزینیک: جهاددانشگاهی و نیروی دریایی برای تحقق شعار سال در قالب انعقاد تفاهمنامه ای همکاری می کنند.به گزارش آزینیک به نقل از جهاددانشگاهی، تفاهمنامه همکاری جهاددانشگاهی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی باهدف تقویت و توسعه همکاریهای علمی، آموزشی، کارآفرینی و اشتغال و پژوهشی بین رئیس جهاددانشگاهی و فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منعقد شد.
حمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی در این مراسم بابیان این که برای حفظ و حراست از کشورمان و ایجاد رفاه و امنیت برای مردم باید صاحب اقتدار اقتصادی و دفاعی شویم اظهار داشت: این اقتدار اقتصادی و دفاعی باید متکی به تولید ملی وابسته به فناوری پیشرفته خودمان باشد تا بتواند به صورت دائم روزآمدی و کارآمدی خویش را حفظ کند.
وی افزود: این مورد بخصوص در حوزه دفاعی اهمیت بیشتری دارد، چونکه هیچ کشوری آخرین دستاوردهای فناورانه اش در حوزه دفاعی را در اختیار دیگران قرار نمی دهد و خودمان باید صاحب اقتدار شویم.
طیبی اظهار داشت: ما در جهاددانشگاهی در حوزه پژوهش و فناوری تلاش کردیم با انجام کارهای شاخص علمی و فناورانه و کاربردی کردن آنها نشان دهیم توان انجام کارهای بزرگ در کشور را داریم.
وی اظهار داشت: این نهاد از آغاز فعالیتش به خصوص در بخش لجستیک همکاریهای بسیار خوبی با نیروهای مسلح داشته و دارد و با عنایت به اهمیت استراتژیک نیروی دریایی و انواع فناوری هایی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد آمادگی کامل برای توسعه فعالیتهای همه جانبه با این نیرو را داریم.
به گزارش آزینیک به نقل از مهر، از اهداف این تفاهمنامه میتوان به همکاری و مشارکت در زمینه های پژوهش و فناوری و خدمات تخصصی، آموزش و کارآفرینی و استفاده بهینه و متقابل از ظرفیت ها و امکانات علمی-آموزشی و توسعه همکاریهای علمی- تحقیقاتی و فناورانه با استمرار تعامل سازمان یافته بین نداجا و جهاددانشگاهی اشاره نمود.
انجام مطالعات علمی و طرح های پژوهشی با عنایت به نیازهای نیروی دریایی، عرضه مشاوره های تخصصی در اجرای پژوهشها و پروژه‎ های علمی، پژوهشی و فناوری، همکاری در انتشاریافته های علمی و پژوهشی، استفاده از توانمندی های علمی، تخصصی، فن آفرینی، اشتغال، آموزشی، فرهنگی و اجرایی یکدیگر، همکاری و مشارکت در انجام تحقیقات و برگزاری دوره های آموزشی مهارتی و کارگاهی و توانمندسازی برای توان افزایی جامعه هدف نداجا، اجرا و برگزاری آزمون های استخدامی، سنجش استعداد و توانایی های کارکنان نداجا، دوره های مهارت افزایی، توانمندسازی و رویدادهای استارت آپی، و... از مهم ترین موضوعات این تفاهمنامه در حوزه های پژوهش، فناوری و خدمات تخصصی؛ آموزش، کارآفرینی و اشتغال و فرهنگی و اجتماعی به حساب می آید.

1401/02/18
23:17:27
0.0 / 5
501
تگهای خبر: آموزش , امنیت , خدمات , دانشگاه
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
آزینیک