سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

پرداخت کمک جبرانی دولت به اپراتورها بابت ترافیک رایگان سامانه شاد

پرداخت کمک جبرانی دولت به اپراتورها بابت ترافیک رایگان سامانه شاد

معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری از پرداخت کمک جبرانی دولت به اپراتورهای (کاروران) ارتباطی و فناوری اطلاعات بابت جبران هزینه عرضه مجانی ترافیک به سامانه شاد، برپایه مصوبه هفتاد و سومین جلسه ستاد ملی کرونا اطلاع داد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، «علی محمد منتظری» اضافه کرد: ستاد ملی کرونا در زمان همه گیری ویروس کرونا، با هدف تسهیل دسترسی عادلانه تمامی اقشار جامعه به خدمات آموزشی، جلوگیری از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان و حفظ ارتباط تحصیلی آنها با محیط مدرسه و معلمان، خصوصاً در مناطق کمتر برخوردار، ترافیک مصرفی سامانه شاد وزارت آموزش وپرورش را رایگان اعلام نمود.
وی افزود: بر این اساس قرار شد هزینه ارائه خدمات رایگان توسط کاروران ارتباطی بوسیله کمک های دولتی جبران شود.
منتظری اشاره کرد: با پیگیری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همکاری شورای عالی فضای مجازی و سازمان برنامه و بودجه کشور و با هدف جبران هزینه های ترافیک رایگان اختصاص یافته از طرف اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات بر طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، کمک جبرانی دولت به این اپراتورها تامین و به حساب آنها واریز شد.
وی اشاره کرد: معادل ریالی هزینه ترافیک مصرفی معلمان و دانش آموزان در زمان استفاده از سامانه شاد، بمنظور پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات بخش ICT، بعد از بررسی اطلاعات اعلامی مربوط به حجم ترافیک اعلام شده از طرف اپراتورها، محاسبه و پرداخت گردید.


منبع:

1401/01/28
07:56:48
0.0 / 5
501
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آزینیک