معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از شرکت های دانش بنیان البرز بازدید کرد

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از شرکت های دانش بنیان البرز بازدید کرد

در جریان سفر رئیس جمهور و هیات همراه به البرز معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری روز پنجشنبه از بخش های مختلف پارک علم و فناوری این استان بازدید نمود.


انسیه خزعلی در این بازدید از نزدیک با روند کارهای این پارک در بستر بهره گیری از تکنولوژی های جدید در راه تحول در تولید و صادرات استان آشنا شد.
وی در جریان این بازدیدها ضمن گفتگو با بانوان مستقر در این پارک که مدیریت شرکت های دانش بنیان در بستر کارآفرینی را برعهده دارند کارهای این شرکتها را بسیار باارزش و شایان توجه و حرکتی مهم در روند توسعه استفاده از کارهای دانش بنیان عنوان نمود.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور در ادامه حضور در پارک علم و فناوری البرز از تعدادی کارگاه های تولید دانش بنیان بازدید کرد و با نمونه هایی ازدستاوردهای تولیدی این گارگاه های دانش بنیان آشنا شد.
وی گفت: مشکلات مطرح شده از طرف بانوان عمدتا در رابطه با تسهیلات ؛ مجوزها و تمدید مجوز آنها و شیوه گرفتن تسهیلات و مشکلاتی در رابطه با ضامن و وثیقه می باشد.
انسیه خزعلی در ادامه بازدید ها یش در نمایشگاه دستاوردهای شرکت های فناور و دانش بنیان تحت مدیریت بانوان مستقر در پارک علم و فناوری استان حضور یافت و تولیدات نوآورانه حاصل تلاش وافر این دانش بنیان ها در دستیابی به نوآوری ها را مورد بازدید قرار داد.
در این نمایشگاه دستاوردهای فناورانه در بخش های فنی و مهندسی تجهیزات پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، کامپیوتر و سیستم های اتوماسیون به معرض نمایش گذاشته شده است.
شرکت های دانش بنیان تحت مدیریت بانوان مستقر در این نمایشگاه در حوزه های اشتغال زایی با به کار گیر ی استعداد های درخشان و نیرو های فناور گام در راه نوآوری ها کارهای شایان توجهی داشته اند.
رییس جمهور در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت و در سال "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" بمنظور بررسی اولویت های توسعه بخشی و تصمیم گیری برای رفع مشکلات مردم امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه میهمان استان البرز است.
در این سفر برخی از وزرای کشور و معاونان رئیس جمهور بعنوان نمایندگان ویژه آیت الله رئیسی، مسایل و مشکلات استان البرز را برای تصمیم گیری نهایی بررسی می کنند.
آیت الله سیدابراهیم رییسی قبل از این به ۱۸ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران و مشهد سفر کرده است.


1401/01/20
12:04:49
0.0 / 5
657
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آزینیک