عرضه خدمات پستی فدرال اکسپرس با پهپادهای باربری سنگین

عرضه خدمات پستی فدرال اکسپرس با پهپادهای باربری سنگین

به گزارش آزینیک شرکت پستی فدرال اکسپرس می خواهد از پهپادهایی جدید با توانایی حمل بار بالا به منظور نقل و انتقال انواع محموله ها و رساندن آنها به مقصد استفاده نماید.به گزارش آزینیک به نقل از نیواطلس، شرکت الروی ایر که قبلاً پهپادی با ظرفیت حمل ۲۲۷ کیلوگرم بار را با بُرد بیشتر از ۴۸۰ کیلومتر به صورت آزمایشی تولید کرده بود، می خواهد این محصول را جهت استفاده در اختیار فدکس قرار دهد.
این شرکت با استارت آپی مستقر در سانفرانسیسکو همکاری کرده تا آزمایش های طراحی شده برای انتقال محموله های هوایی بین مراکز خویش را آغاز کند و این پروازهای آزمایشی از سال آینده شروع می شود.
فدرال اکسپرس مانند دیگر شرکتهای پستی معروف مانند DHL، امکان استفاده از پهپاد برای ساده سازی عملیات خود در آینده بررسی نموده و الان چشمان خویش را به آسمان معطوف کرده است. این شرکت می گوید همکاری اش با الروی ایر به سال ۲۰۲۰ بازمی گردد و الان درحال بررسی طرح هایی جهت استفاده از پهپاد باری آن شرکت در چارچوب بخشی از عملیات لجستیکی خود است.
پهپادهای پستی الروی ایر محتویات خویش را در ظرفی به شکل قایق حمل می کنند و از یک موتور هیبریدی گازی برقی برای دستیابی به برد چشم گیر خود استفاده می نمایند.

1401/01/17
09:53:08
0.0 / 5
581
تگهای خبر: خدمات
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آزینیک